Wpis z mikrobloga

@Saint_Sinner: to nie są żadne fakty. Dziś „wyższe” wykształcenie jest powszechne i każda osoba po gownokierunkach jest zaliczana jako osoba z wyższym wykształceniem xD Struktura wiekowa wyborców lepiej oddaje trend. Zrób sobie wykres zależności wyboru partii przez wyborców od ich koloru oczu, taki sam będzie miało to sens. Jaki kierunek ukończyłeś ? XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@prnppp mgr inż. jeśli musisz wiedzieć, chociaż nie rozumiem tego nabijania się z socjologii. Śmieją się chyba te osoby, które żadnego kierunku nie skończyły, bo są za głupie.
  • Odpowiedz
@Howea: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Oj misiu, masz zbyt wysokie mniemanie o sobie. Myślisz, że papierek z gówno uczelni polskich, które grzeją tyły we wszystkich rankingach cokolwiek znaczy?
  • Odpowiedz
@JulienSorel: No zobacz, tak łatwo jest zdobyć to wyższe i każdy może je mieć, a jednak tendencja utrzymuje się od lat.
Struktura wiekowa mowiąca więcej niż wykształcenie? xD Masz tam wrzucone wszystkie osoby z miliona środowisk, które łączy jedynie to, że się urodziły w podobnym okresie. Chyba więcej o mnie mówi to, że ukończyłem studia, a nie tylko podstawówkę (jakie by nie były), niż to, że urodziłem się akurat w tym
Saint_Sinner - @JulienSorel: No zobacz, tak łatwo jest zdobyć to wyższe i każdy może ...

źródło: comment_wu9a9g6SebfXOj6slqimyZ5gS3b1rctv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Saint_Sinner:

Chyba więcej o mnie mówi to, że ukończyłem studia, a nie tylko podstawówkę


Kiedyś w technikach np z matematyki był wyższy poziom niż dzisiaj na studiach, i to matematycznych xD A mniej ludzi szło na uczelnie, spytaj się swoich dziadków albo rodziców czemu nie maja studiów.

Wiem to z autopsji, bo byłem przez rok na doktoracie, z którego #!$%@?, bo szkoda czasu na polska uczelniana patologie i posiadanie nie więcej
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@prnppp Ja studiowałam akurat na dobrej uczelni ( ͡º ͜ʖ͡º) a poza tym tak się mówi, że studia takie łatwe, byle co, a i tak połowa ludzi odpada po pierwszym semestrze, bo się okazuje, że to jednak dla nich za trudne. Kolejne kilkanaście procent odpada, bo nie jest w stanie pracy dyplomowej napisać. Tacy geniusze XD
  • Odpowiedz
@JulienSorel: ..i mimo tego wszystkiego jednak jakoś PIS wiecznie #!$%@? w grupie z najwyższym wykształceniem.
Masz więcej danych (podaje tylko PIS i KE bo reszta to chcąc nie chcąc margines):
Bezrobotni: 54,5% PIS, 25,6% KE.
Rolnicy: 72,3% PIS 17,7% KE
Emeryt/Rencista: 56,4% PIS 37,1% KE

Właściciel/współwłaściciel firmy: 50,7% KE, 29,2% PIS
Dyrektor/kierownik/specjalista: 52%KE 26% PIS

Zresztą w wiekowych jak już koniecznie chcesz na to patrzeć, to KE wygrało (choć nieznacznie, o
  • Odpowiedz
@Saint_Sinner: ja tylko polemizuje ze stwierdzeniem, ze na PiS głosują debile i idioci. Dlatego napisałem, ze to, ze ktoś spełnił formalne wymogi, by dostać papierek z uczelni, nie oznacza bynajmniej inteligencji i ogarnięcia. Przez taka pogardę, straszenie PiS-em i jego zidiociałym niewykształconymi wyborcami, opozycja nie wygra żadnych wyborów. Straszenie już na nikogo nie działa.
  • Odpowiedz
@JulienSorel: No ja osobiście uważam, że to źle, że "straszenie" nie działa, bo jestem przerażony tym, co ten rząd już dokonał, a jeszcze bardziej tym, co jeszcze może dokonać. No ale to już temat na dłuższą dyskusję, na która nie mam obecnie czasu, pozdro ;)
  • Odpowiedz
że nigdy nie zagłosowałabym na partię, w której są tacy ludzie jak Braun czy Godek.


@Howea: a głosujesz na partię, w której kandydatami jest pan który kiedyś skakał o tyczce i chce decydować o najważniejszych sprawach w państwie xD a jakby nie zadowalał cię pan tyczkarz to jest też były piłkarz xD była pani premier, która opowiada o dinozaurach i o tym, że ludzie rzucali w nie kamieniami, kobieta znana tylko
  • Odpowiedz
@Howea: na Konfederację właśnie, na pewno są lepsi niż ta "kupa" ideologiczna, od prawej do lewej huzia na józia byle obalić PiS. Do tego jeszcze przewodzi im Biały Kieł o charyźmie owada.
  • Odpowiedz