Wpis z mikrobloga

hehe wykształceni nie potrafią wywalić starych baranów od koryta bo to przecież niezgodne z ich poglądami.

Głosowałem na mniejszą partię chociaż nie zgadzam się z nią totalnie i gdyby reszta wykształciuchów pomyślała podobnie to popis nie byłby już taką siłą a tak to mamy korytko jak zwykle - dwie partie obrzucające się błotem i wymieniające władzą co kilka lat.
Nikt młody, ogarnięty nawet nie pomyśli by pchać się do polityki bo przez
@walt_gunner: a co, jesteś jednym z nieuków? Dzisiaj na studiach matematycznych (sic!) na pierwszym semestrze na analizie matematycznej zaczyna się od definicji ciągu liczbowego. Pochodne są zwykle w drugim semestrze, a rachunek całkowy pod koniec drugiego i na trzecim semestrze. Algebra liniowa - to samo. Dzisiaj wykłada się podstawy z liczb zespolonych na studiach xD Z tego co wiem, w fizyce liczby zespolone maja kluczowe zastosowaniu, szczególnie gdy mówi się o
@walt_gunner: ty chyba jesteś jakiś upośledzony i nie umiesz czytać. Kończyłem matematykę kmiotku i uczyłem takich jak ty. Matematyka musi być zrobiona od podstaw, ale nie powinno się tłuc bezmyślnie 50 banalnych całek albo liczyć pochodnych na ćwiczeniach. Przez takie debilizmy (przez żałosny poziom studentów) brakuje miejsca na kluczowe tematy. Na przykład z analizy Z teorii miary i całki są jakieś podstawy, bo brakuje czasu. Jak nie znasz teorii miary, to
@JulienSorel: Frustratem jesteś na pewno - wystarczy spojrzeć jak traktujesz innych ludzi. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że kończyłeś matematykę, bo opowiadasz bzdury, jakoby na matematyce uczono tylko bezmyślnego liczenia całek i pochodnych. Zakładając, że mówisz prawdę, z twoich wypowiedzi wynika, że, jeżeli nie jesteś starym dziadem, twoje studia są gówno warte w porównaniu z dawnymi absolwentami techników. Ale być może jesteś starym dziadem, bo dziady zawsze narzekają, jaki to
@JulienSorel: no i #!$%@?, przeciętny zjeb ze wsi rodem z "chłopaków do wzięcia" nie byłby w stanie uzyskać licencjatu na jakiejś wyższej szkole robienia hałasu, mimo że mgr czy inny inż. nie jest czymś trudnym do zdobycia w Polsce to wciąż o czymś świadczy

@stopyantylopy: uzyskać wyższe wykształcenie z "genderyzmu"? możesz mi wskazać gdzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) UWAGA