Wpis z mikrobloga

@evilbadday: Przecież zwykli urzędnicy się nie zmieniają razem z władzą. Wymiana składu następuje na wysokim szczeblu, a to jest kilka kilkanaście tysięcy osób. Więc nie gadaj bzdur, bo Pani Grażynce w okienku w ZUS-ie nic nie da zmiana władzy.

Może powód jest inny? Może osoby z wyższym wykształceniem mają większą świadomość w zakresie ekonomii i wiedzą że programy socjalne i wszechobecne rozdawnictwo źle rokuje na przyszłość? Może temat jest bardziej złożony
@Howea: akurat nauczyciele którzy ostatnio protestowali "obsługują' uczniów do wykształcenia średniego, czyli wszystkie grupy gdzie Pis wygrał. Potem uczeń trafia w "ręce" nauczycieli akademickich którzy nie protestowali teraz.
Ktoś wyjaśni jak to jest policzone (wg. wykształcenia)? Jak glosy są anonimowo to jak liczą kto na kogo oddal i jakie ma przy tym wykształcenie? Jestem ciekaw :)
@Lorne: Skończyłam, mam magistra inż. Uczelni nie będę zdradzać, bo i tak za dużo tu o sobie piszę. Napiszę tylko, że państwowa uczelnia.
@Lorne: Na moim roczniku magistra uzyskało ostatecznie mniej niż 10 osób, a zaczynało kilkadziesiąt czy nawet więcej, już nie pamiętam. A poza tym i tak nie muszę się przecież tłumaczyć. Moja sprawa.
@Howea: ale po co ten populizm. Weź pokaż ilu polskich (z polskich uczelni) architektów, lekarzy, prawników itd. jest na świecie marką? Polska nauka jest w dupie od lat i potwierdzają to wszelkie rankingi. To że z dyplomem potrafisz zaprojektować dom w autocadzie to nie jest powód do dumy, bo ja też potrafię bez dyplomu. Pokory trochę.
A na kogo Twoim zdaniem miałby głosować wykształcony człowiek? Chyba nie powiesz, że na Konfederację, bo ja Ci powiem jako osoba z wyższym wykształceniem


@Howea: Przepraszam, ale bucem też stałaś się przez swoje "wyższe" wykształcenie? Ja w ogóle nie rozumiem tego argumentu, skoro mam wyższe wykształcenie to ergo pozjadałem (czy pozjadałam w tym wypadku) wszelkie rozumy. Żeby się znać na polityce to po pierwsze trzeba przede wszystkim myśleć i czytać ze
@ZlyCzarodziejRumburak: No tak średnio jej wyjdzie projekt domu w autocadzie jak informatykę skończyła xD A pokory tej kobiety nie nauczysz, bo to taki typ baby, że choćby się paliło i waliło to się uprze przy swoim, bo by wyszło na to, że o niczym nie ma pojęcia i jedynie papierek zakłamujący rzeczywistość jest jej jedynym przyjacielem. No ale to trzeba pokazać, że jest się kiiiiiimś! Pokora to już wyparowała dawno z