Wpis z mikrobloga

@Saeglopur: Klasyczne podejście demokracja TAK ale tylko gdy głosują tak jak JA chcę ,a z takim podejściem raczej byś nie znalazł się w tych oświeconych 5% twojej wydumanej statystyki .
  • Odpowiedz
a nie per se samej demokracji


@johny-kalesonny: Politycy wszelkiej maści i znawcy tematu zgodnie twierdzą, że demokracja jest bardzo niedoskonałym systemem, ale nic lepszego do tej pory nie wymyślono.
  • Odpowiedz
  • 6
@Joii największym rakiem tego kraju są ludzie którzy nazywają innych prostakami i "zacofancami" na podstawie tego gdzie mieszkają.
  • Odpowiedz
@iwunio I z tym się zgadzam! @Joii Zastanawia mnie, co musi być nie tak z Tobą, że czujesz się lepszy od ludzi ze wsi... Nie każdy ma tak łatwy start w życiu jak Ty ;-)
Edit: Świat to nie tylko piękni i wykształceni... To znaczy, że resztę trzeba wybić?
  • Odpowiedz
  • 1
@Trollunio: podaj jakiś przykład. Poza tym nikt tu nie mówi, że wsie należy zrównać z ziemią, a o tym ze prości, niewykształceni ludzie nie powinni mieć prawa do głosu nad rzeczami których nie rozumieją.
  • Odpowiedz
@Joii: największym rakiem są ludzie, którzy gardzą innymi. Za takie podejście Ty i Tobie podobni powinni żyć pod rządami PiS do końca życia, choć dla Polski to nic dobrego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter: witamy studencie z podkarpacka, jak się żyje w Krakowie? Pracuj nad sobą pilnie to może kiedyś uda ci się wyzbyć tych obrzydliwych wiejskich naleciałości.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: O to to to - ludzie są niewyedukowani społecznie. Nie znają podstaw ekonomii, działania Państwa, nie rozumieją odpowiedzialności ponoszonej przez siebie wraz z wyborem partii o takich, a nie innych zapatrywaniach na działanie Państwa. Nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swój kraj i nie umieją popatrzeć na sytuację z punktu widzenia ogółu, a nie swojego małego "ja". Długa droga przed nami do edukacji społeczeństwa - obyśmy tylko nie okupili jej
  • Odpowiedz
@Joii: ta bys slyszal ludzi u mnie w pracy niby wyksztalceni, ale przeciez korwin to ma kobiety za glupsze i nie przegadasz, a chcesz wyslac zrodlo takich informacji to od razu, ze to jakies smieszne badania i w uj, ze przeprowadzane przez lata w wielu krajach na wielu uniwersytetach. Maja gdzies polityke na ekonomii sie nie znaja, jak slysza korwin to ten homofob i uj juz w poglady gospodarczy. Takich
  • Odpowiedz