Wpis z mikrobloga

#!$%@? MAĆ... Zastanawiam się co trzeba mieć we łbie i jak trzeba być przesiąkniętym propagandą pisowską żeby na nich głosować. Polska to umysłowy chlew i nigdy nic się nie zmieni. Mogłoby jej nie być na mapie Europy i 150 lat a i tak by to nic nie dało. Kocham Polskę, zawsze kochałam ale cóż z tego skoro jesteśmy tysiąc lat za murzynami. Dno totalne i patologia. Nawet się nie zdziwię jak na jesiennych wyborach wygra PiS, taka to już polska mentalność, że widać tylko dwie partie i nic poza tym. System dwupartyjny #!$%@?. Jest mi wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Powiedzcie mi kiedy w tym kraju cokolwiek ma się zmienić?
#polityka #bekazpisu #duda #wybory #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_90Kodg34T1ApI7dUbzIJKYX8gkazFCra.jpg
  • 46
via Wykop Mobilny (Android)
  • 195
@bitcoholic: bzdura. Można po nie lubić, ale porównywanie dania łapówy w postaci 500zl, ze skokiem jakości życia za czasów po, to po prostu zwykły kretynizm. Popatrz chociażby ile km dróg było oddanych za czasów po, o ile wzrosła pensja minimalna, ile zbudowano szkół, zlobkow itd. Pis dało tylko łapówkę wyborcza.
@Filippa: mamy jedno z najgłupszych i najbiedniejszych społeczeństw w Europie, dlatego głosują na te dwie najbardziej populistyczne partie. Poza tym głosują za daną ideologią zamiast spojrzeć na program gospodarczy. A jak wiadomo ideologie to chooy, może być lgbt, może być katolicyzm, wszystko jedno. Najważniejsze żeby gospodarka śmigała, wtedy wszystkim będzie lepiej, ale tego nie da im się wytłumaczyć.