Wpis z mikrobloga

  • 572
K---A MAĆ... Zastanawiam się co trzeba mieć we łbie i jak trzeba być przesiąkniętym propagandą pisowską żeby na nich głosować. Polska to umysłowy chlew i nigdy nic się nie zmieni. Mogłoby jej nie być na mapie Europy i 150 lat a i tak by to nic nie dało. Kocham Polskę, zawsze kochałam ale cóż z tego skoro jesteśmy tysiąc lat za murzynami. Dno totalne i patologia. Nawet się nie zdziwię jak na jesiennych wyborach wygra PiS, taka to już polska mentalność, że widać tylko dwie partie i nic poza tym. System dwupartyjny k---a. Jest mi wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Powiedzcie mi kiedy w tym kraju cokolwiek ma się zmienić?
#polityka #bekazpisu #duda #wybory #oswiadczenie
Filippa - K---A MAĆ... Zastanawiam się co trzeba mieć we łbie i jak trzeba być przesi...

źródło: comment_90Kodg34T1ApI7dUbzIJKYX8gkazFCra.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ediz4:
"W sumie na rozwój żłobków przeznaczyliśmy w latach 2011 - 2013 aż 500 mln złotych (środki z budżetu państwa i środki z UE). Na realizację programu „MALUCH” przeznaczyliśmy w tym czasie 216 mln zł. Dzięki temu w ciągu 3 lat w Polsce przybyło 1000 nowych żłobków i miejsc opieki. To aż 55 tys. miejsc dla najmłodszych dzieci"
Pierwsza z brzegu informacja z rządowej strony. Chyba przez przypadek nieusunieta.
Na
  • Odpowiedz
@Filippa zaczęło się zmieniać na lepsze odkąd PiS wygrał wybory parlamentarne. Nikt wcześniej nie zrobił tak wiele dla zwykłych ludzi.


@bitcoholic: Dzieki 500+ tak w------o inflacje, ze typowa polska rodzina juz we wrzesniu tego roku bedzie biedniejsza niz przed wprowadzeniem programu.
  • Odpowiedz
  • 10
@Filippa mnie bawi strasznie, że jedynka z KE w okręgu podlaskim to były piłkarz Jagiellonii i... nic poza tym, po prostu grał w piłkę xD a spoko, wcześniej powiedział, że popiera Komorowskiego w wyborach prezydenckich i to tyle. Super kandydat xDD pewnie jakby prześledzić wszystkie listy, wszystkich partii i koalicji, to by więcej kwiatków się znalazło
  • Odpowiedz
@Kotlet-Schabowy: Chodzi mi o to, że wolność majątkowa bez wolności osobistej nie jest taka piękna. Taki homoseksualista w Arabii Saudyjskiej może być bogaty i co z tego jak go zabiją albo będzie się bał wychodzić na ulicę?
  • Odpowiedz
@Pawu1on: no i masz racje co do zasady, tak byłoby najlepiej. Tyle tylko, że najpierw musimy, jako całe społeczeństwo się wzbogacić. Wtedy będzie nam wszystko jedno czy gej czy katolik, a może jedno i drugie na raz, bo to też się zdarza.
Społecznie powinniśmy się jednoczyć i nie zaglądać przysłowiowemu somsiadowi, ani do łóżka, ani do portfela, tylko myśleć co można zrobić, żeby nam somsiadom razem było lepiej. Stara prawda,
  • Odpowiedz
@Mateo094 przecież Schetyna obiecywał, że nie zabierze a jeszcze odda to kto tu kupuje głosy? Takie p---------e z tym 500+. Nie jestem za tym i nie, nie korzystam z żadnego plusa od państwa. Nieudolna opozycja. I tak sukces, że tyle zdobyli. Martwi, że ludzie widzą tylko dwie partie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bezglutenu: jakie grosze? typie czy ty każdy przejaw sprzeciwu wobec obecnej władzy odbierasz jako opłaconą akcje? A może jestem Tuskiem? A może Schetyna? Wiesz co? Zaskocze cie i powiem prawdę, jestem George Soros i chce zalać polske lewactwem ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ogarnij się, jesr świeżo po ogłoszeniu wyników, i niektórzy po prostu czują żal, że żyją z idiotami, którzy lykaja tania propagandę, a nie
  • Odpowiedz
@Filippa: Odkąd PIS rządzi moje zarobki wzrosły 3x i też by wzrosły, gdyby rządził ktokolwiek inny. Partie sobie przypisują wzrost wynagrodzeń, ale największy wpływ ma na to nasza praca. Jak PIS wygra to czarno widzę przyszłość dla tych, którym chce się pracować.
  • Odpowiedz