Wpis z mikrobloga

Zamiast list z partiami powinno być jak w latarniku. Odpowiadasz na 24 pytania i Twój głos dostaje ta partia z którą masz największą zgodność poglądową. Czuję, że niektórzy głosujący mogliby się mocno zdziwić :P
#wybory
  • 76
  • Odpowiedz
@Rabusek: Ale wiesz na czym polega latarnik? Nie wiem co ma do tego program wyborczy. Swoją drogą spośród wszystkich partii to akurat pis najwięcej ze swojego programu zrealizował a przynajmniej te sztandarowe punkty typu 500+ czy obniżenie wieku emerytalnego. A czy to wychodzi na dobre? Nie wiem bo ich nie popieram ale nie przypominam sobie by te fałszywce z koalicji kiedykolwiek zrealizowali jakiś poważny punkt swojego gównianego programu.
  • Odpowiedz
  • 84
@pioterhiszpann jesl8 wclstsrniku byłoby 200 pytań zamiast 12 to okej. Obecnie latarnik jest mocno ogólnikowy. Poza tym, jakby ludzie się dowiedzieli, że na wyborach trzeba rozwiązać TEST, to frekwencja wynosilaby 10% xD
  • Odpowiedz
@pioterhiszpann: "rozwiązałem" latarnika, jednak głos oddałem dopiero na 3cią zgodność. W twoim systemie chyba wolałbym nie iść na wybory, niż ryzykować, że mój głos pójdzie na Konfederację xD.
  • Odpowiedz
@pioterhiszpann: To, że część poglądów jest wspólna, nie znaczy, że będzie się chciało oddać głos na tą partię. Bo nawet jeśli w 99% będziesz się zgadzać z daną partią, to wystarczy 1%, który kategorycznie ją skreśli.
  • Odpowiedz