Wpis z mikrobloga

Wiecie co wam powiem? Te zasrane portale randkowe, tindery i inne gówno wypacza obraz dziewczyn. Dzisiaj na popijawie z normikami poznałem zajebistą dziewczynę, coś tam do mnie zagadywała, pierwsza się poznała ale ja stulejarz mało gadałem. W pewnym momencie przyszedł osiedlowy alkoholik, menel dwudziestokilkuletni, rozpoczyna gadkę o swoim #!$%@?, że ma 21 cm i któraś może sprawdzić, typiara wstała, #!$%@?ła mu z pięści, gościu w szoku bo nigdy żadna samica mu nie #!$%@?ła. Na koniec jak juz odchodziły powiedziała że miło było mnie poznać i przytuliła (,) co ja bym zrobił takiej dziewczynie, całe życie jej oddał, dziewczyna z charakterem, to nie z takich tinderówek że ją dotkniesz po tyłku, jakbyś ją dotknął to by ci liscia #!$%@?ła. #zycietruckera #rozowepaski #tinder
  • 20
@Niedoszly_kierowca: chłopie, nie przejmuj się! Skoro do Ciebie uderzają, to znaczy że się im podobasz. Nie ważne czy wstawione, czy trzeźwe - jak koleś jest szpetny, to nawet jak kobieta jest pijana to do niego nie uderzy. Skoro się do Ciebie odzywają, to jest lepiej niż myślisz. I co z tego że blizny na twarzy od trądziku - widziałeś jaką mordę ma Seal? A co do tego o czym rozmawiać z