Wpis z mikrobloga

#!$%@? wszystko bo o ile na premierze ps4 miało się czym chwalić to w dzisiejszych czasach jedynymi argumentami są wygoda, exclusivy i fakt że gry są obecnie robione pod konsole a nie pc. Na pc często dostaje się porty wersji konsolowych z dodatkowymi opcjami graficznymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MieszamBigosGlowa: Najlepiej to i to :)
Jednak jesli mam wybrac to Pc:
Raz dam 3 albo 4 tysie i mam na lata.
Gry za friko z torentow
Brak abonamentu
Gram na czym chce
0 abonamentu
Exclusivy - tak jak ps4 ma swoje tak pc swoje
Funkcjonalnosc np edycja filmow

Jak kogos stac to najlepiej cala 4 miec
Ps4, xbox one x , pc i ukrainke do robienia laski miedzy grami
W najbliższej przyszłości nie ma szans. Jak wyjdzie PS5, pozamiata blaszaki.


@G_Addams: ale wiesz ze konsole budowane sa z tego samego co pecety? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zadnej magicznej technologii z przyszlosci tam nie wkladaja. Zanim taka konsola przejdzie caly etap projektowy az do rak klienta to juz bedzie miala stare bebechy, tyle ze soft jest lepiej zoptymalizowany bo wszystkie modele sa identyczne co troche ratuje konsole.
Pobierz sierzchula - > W najbliższej przyszłości nie ma szans. Jak wyjdzie PS5, pozamiata bla...
źródło: comment_kTQRFo9kouMignOYfHMIueT9r3FICBy0.jpg
Ja na konsolę przeprowadziłem się już siedem lat temu i od tego czasu jak chce w coś grać to po prostu kupuję to i gram i kompletnie nie przejmuje się tym, że mi jakaś gra nie będzie działać, bo za mało ramu, za słaba karta czy coś innego. Poza tym nie widzi mi się, żeby wydawać kilka razy więcej pieniędzy tylko po to żeby zobaczyć jakieś dodatkowe detale.