Wpis z mikrobloga

@sierzchula: a przypuszczałem, że to zestaw do latania, ja się zbieram do postawienia takiego setupu pod DIRTa
kiera już czeka na podłodze, fotel kubełkowy za niedługo będzie, stelaż w sklepie, spawarka w piwnicy :D ja na ręczny mam inny patent nie wiem czy stara klawiatura czy jakiś inny stary joystick i przerobie z niego przycisk pod to żeby zwykła rurka na jakimś zawiasie czy czymś innym go wciskała :)

a
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Larsberg: gry na pc już dawno kosztują tyle samo co na konsole. Ale niestety klucza nie od sprzedasz. Generalnie granie na konsoli jest tańsze, bo kupujesz konsole za 1000 zł (często są po 800 zl) i wiesz że ci wszystko pójdzie. Do tego używane gry za 1/3 wartości które i tak możesz później sprzedać. A na kompa? Sama karta graficzna to 600 zł, gry przypisane do steam kosztujace tyle samo
  • Odpowiedz
@janushek ale nie musisz byc agresywny. Pc to nie tylko granie a nie każdy ma tyle kasy żeby kupować osobny sprzęt gry osobny praca.
Faktycznie co do cen to na konsoli można kupić taniej ale mówi się o najwyższych bo większość po nich kupuje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz