Wpis z mikrobloga

@MieszamBigosGlowa: PC zjada konsole funkcjonalnością bo można robić śmieszne memy, a brak możliwości wymiany gier nie boli gdy i tak nie masz znajomych a z obcymi wolisz się nie spotykać
co ci konsolowcy myślą, że ratują ich jakieś exclusivy, które i tak mogę przejść oglądając nagrania na Youtube i wciskając czasem kwadrat/trójkąt żeby poczuć, że niby gram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vladimis: ładnie wyjęte z kontekstu XD

Nigdzie nie napisałem, że kupuję gry używane, od wielu lat kupuje tylko wersje cyfrowe ¯\(ツ)_/¯

Napisałem o używkach jako tańszy sposób na zagranie w grę zamiast wydawania tych mitycznych 250 zł.
I tak, wiem że wtedy wydawca/developer też nic z tego nie ma.

Pececiarze zawsze używają argumentu 250 zł bo to jest najwyższa cena w sklepach typu Empik, Media Markt itd., nie dociera do
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: Steam nie był idealny, ale jeśli ktoś ma ZAMIAR z nim walczyć to musi pokazać coś więcej niż Steam już na samym starcie, a nie być kolejnym uruchamiaczem gier jak żałosny Origin czy Uplay, które kariery nie zrobiły. Teraz rozumiesz? Co mnie obchodzi, że teraz jest gównem skoro... jest lepsza aplikacja? W momencie wydania klienta Steam, nie miał żadnej konkurencji tego typu.