Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem Mirki i Mirabelki.
Jako, że jestem wolny #rozowypasek (lvl 28), a wiosna sprzyja raczej kontaktom międzyludzkim postanowiłam skorzystać z portali randkowych i aplikacji do poszukania partnera.
Przez może miesiąc miałam konta na twoo, badoo, tindedrze, e-darling i czymś tam pewnie jeszcze. Zdjęcie normalne (po porostu twarz z wyglądu może nawet 5/10, nie tam jakieś dekolty, lekki makijaż), krótki opis. Wnioski jakie wyciągnęłam, to że takie portale są nie dla mnie. Chociaż raz dziennie zdarzały się wpisy od dziadków po 60 w stylu „hej maleńka, ale bym Cię całował”, każda rozmowa musiała mieć w sobie „masz dzieci? Jaki jest Twój stan cywilny?”. Normalnych rozmów było kilka, ale traciłam cierpliwość i kasowałam konto na jednym portalu i zakładałam na innym itd.
Czy żeby szukać miłości w Internecie trzeba mieć twarz 10/10, nie grzeszyć inteligencją i po prostu dawać dupy na dzień dobry?
Czego Wy Panowie #niebieskiepaski oczekujecie od kobiet w dzisiejszych czasach? Żeby nie było, że wybrzydzam wśród moich współrozmówców, był niepełnosprawny chłopak, ale nie dogadaliśmy się co do ulubionych książek, jeden był całkiem spoko, ale lubił przyćpać. Kilka normalnych wymian zdań, ale bez większych ekscesów.
Wydawałoby się, że będzie to proste… znaleźć, pogadać, spotkać i już.

#milosc #kiciochpyta #tinder #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: znalazłem na tinderze obecną dziewczynę i wiedzie się nam pięknie, nie trać nadziei aczkolwiek ja mam 23 lata, w twoim wieku na tinderze zostają raczej ludzie odrzuceni społecznie lub jakieś patusy, przegrywy, stuleje itd. wątpię czy ktoś o zdrowych zmyslach w wieku powiedzmy 28-30 używa takich portali żeby znaleźć partnera
  • Odpowiedz
  • 14
@SOIOWER ostatnie zdanie jest mega niesprawiedliwe i nie życzę Ci tego ale za 5 lat możesz być w dupie w pętli dom praca dom bez szans na poznanie kogoś kiedy już twój piękny związek przestanie istnieć
  • Odpowiedz
Czy żeby szukać miłości w Internecie trzeba mieć twarz 10/10


@AnonimoweMirkoWyznania: nie trzeba, ale na tinder, sympatia, badoo musisz mieć gruby pancerz. Dużo bajkopisarzy, zajętych żonatych gości udających wolnych (tak, zdarza im się zapomnieć, że mają żony), dużo napaleńców szukających jednorazowej przygody.
  • Odpowiedz
@noorey: Nie szukać na portalach i tyle. Robić pierwszy krok, to nie jest hańba, dać facetowi do zrozumienia że Was czymś zainteresował i tyle, 90/100 skończy się normalną rozmową z szansą na udany związek.
  • Odpowiedz
@Achajos: laska lvl 28 to może sobie zrobić pierwszy krok co najwyżej do dzieciatego rozwodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepsi są zaklepani i zostają portale.
  • Odpowiedz
@noorey: Jest wielu facetów wolnych w tym wieku, wiem co mówię, sam mam 27 lat i jestem wolny nie tylko na szybkość, a i wielu moich znajomych również, kilku tancerzy, jeden bokser, wszyscy przystojni i wysortowani i co? Możliwe że boją się zrobić ten 1 krok, moja ostatni dziwucha po prostu do mnie podeszła i zaczęła gadać. Przegadaliśmy całą noc, potem randka, 2 dni później już byliśmy parą. Da się,
Achajos - @noorey: Jest wielu facetów wolnych w tym wieku, wiem co mówię, sam mam 27 ...

źródło: comment_3XIg1k2xIVB72qrPZ4obLOTlJArEasrr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
normalne (po porostu twarz z wyglądu może nawet 5/10, nie tam jakieś dekolty, lekki makijaż), krótki opis. Wnioski jakie wyciągnęłam, to że


@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie już nie ma tych portalach dlatego nie ma już nikogo normalnego :)
  • Odpowiedz
z kaleką "nie dogadaliśmy się co do ulubionych książek"; jakby to był Mokebe 1,88cm/19cm to by ci nie przeszkadzały książki, umówiłabyś się na "debatę" na temat pisarzy i po 5 min nie miałabyś nic do powiedzenia, bo w ustach byłaby knaga XDDDDD
  • Odpowiedz
jeden był całkiem spoko, ale lubił przyćpać

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem co cpal Ale mam pytanie Co jeśli lubi wypić piwko? To też narkotyk i nawet bardziej szkodliwy od wielu narkotykow To też go eleminuje
  • Odpowiedz
@aret: lubić przyćpać jest równe lubić się #!$%@?ć, a lubić wypić piwo czy wino to co innego, bo przy małej dawce nie odczuwa się wpływu alkoholu. Nie widziałem jeszcze by ktoś palił/wciągał/jadł coś w takiej ilości by nie poczuć fazy, tylko smak/zapach.
  • Odpowiedz