Wpis z mikrobloga

Wczoraj nadszedł ten dzień i w końcu spełniłem swoje marzenie :D Bunia 5 E39 Touring. Silnik 3.0, 193KM. Stan igła, nic nie stuka, nic nie puka. Bogate wyposażenie m.in. bixenon ringi parktronic navi skora ;D Wczoraj zrobiłem tylko objazdówkę po mieście i masa ludzi się patrzy. Zajebiście czuć prestiż, elegancję i ducha sportu w jednym samochodzie :D Takie piękne samochody można dostać za grosze, a ludzie nadal kupują mazdy, corsy i jakieś corolle, same trupy, a za troszke drożej dostajesz auto marki premium ;))

#bmw #bmwboners #chwalesie #wygryw #motoryzacja #pokazauto #milosc
Pobierz
źródło: comment_nacH7KjLsLmpsD7rjgRXM6kG2LWGTbQe.jpg
  • 74
@chalwaklb: Wiadomo, że to zarzutka, no ale..

Jakby nie patrzeć, to dużo jest starych aut premium za nieduże pieniądze, w całkiem przyzwoitym stanie. I naprawdę nie można im odmówić wygody, komfortu i solidności. Nawet jak już coś się trochę sypie, gdzieś lekko chrupie ruda to w normalnym użytkowaniu zazwyczaj to całkowicie nie przeszkadza.

Może nie ma już prestiżu w 20 letniej e klasie czy bmw 5, ale jeśli brudas tym nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KrakenFromKrakenowo: @thestabilizator: @Kicha12345: @100mph:

Jak ją kupiłem to wyglądała tak jak na zdjęciu. Kasy ile poszło to zderzak akcesoryjny jakieś 1300zł, maska 1000zł, lampy po 300zł, dokładki na drzwiach po 200, sportowy dolot sam zrobiłem, ale za materiał 400zł, w tym filtr k&n, chip tuning ze strojeniem 1000zł z 293koni wystroiliśmy na 320, chociaż można było do 340. Wydech magna&flow czy jakoś tak 3000. Pozdejmowałem przyciemnienie szyb bo
Pobierz
źródło: comment_Ku9NIBdRF4Cutgznrns6vYzlmJ2maq4A.jpg