Wpis z mikrobloga

@ntdc: z zewnątrz nie inaczej: alusy fikuśne stylizowane, przeszklone dachy, czujniki zmierzchu, deszczu, zatwardzenia, zbliżającej się muchy. A w realu: ABS, wspomaganie i żarówki H7. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
z zewnątrz nie inaczej: alusy fikuśne stylizowane, przeszklone dachy, czujniki zmierzchu, deszczu, zatwardzenia, zbliżającej się muchy. A w realu: ABS, wspomaganie i żarówki H7. ¯_(ツ)_/¯


@snwptest: Nawet Polo nie ma tak biednej konfiguracji w najniższej wersji, więc nie wiem o czym mówisz. Auto światła też. Nie wiem czego więcej oczekiwać od nowego samochodu za 46 kola bez promo.
XpedobearX - > z zewnątrz nie inaczej: alusy fikuśne stylizowane, przeszklone dachy, ...

źródło: comment_zM7iO0IkHSan5SfYkEg82wvFyriJo2fj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@snwptest: Jasne, temu nie zaprzeczam, podobnie jest z demówkami w salonach. Ogólnie podobno polówka na tle konkurencji jest mocno dokoksowana bo obecnie czeka się na nią po 9msc xd To samo z Arteonem (ktory w najtanszej wersji juz ma duzo dodatkow) - 6-8.5msc (info od dealera bo mnie interesowal, ale mnie jeszcze nie #!$%@? :D)
  • Odpowiedz
@Freso: taaaa lepiej dawać auto bez radia niż z radiem bo danie bieda radia jest gorsze niż nie danie w ogóle ja się zastanawiam skoro tak to czemu by nie zabrać centralnego skoro nie dajesz pilota XDD brzmi jak korporacyjne ględzenie. Audi to jest takie premium że nawet alusów ci nie dadzą w podstawowych modelach
  • Odpowiedz
@Freso: wbrew temu rozumiem marketing audi i jestem pełen podziwu że potrafią auta klasy średniej taki jak a4 a3 albo nawet niżej niż średniej a2 sprzedawać jako coś lepszego tak zwane PREMIUM XD To w jaki sposób audi wyprało głowy ludziom jest niepojęte bo takie a4 jest czymś lepszym bardziej luksusowym niż takie mondeo choć oba auta to ten sam segment i oba nie odbiegają od siebie w żaden sposób jeśli
  • Odpowiedz
@Freso: Ogólnie całe to premium to jest beka ostatnio oglądaliśmy z kumplem pare nowych aut tak do 140 tys...i to jaki chłam wali mercedes i bmw to jest nie pojęte plastiki fatalnej jakości, fotele nie wygodne, jakaś dziwna skóra która wydaje się być plastikowa XD najlepiej z tych wszystkich aut wypadła gullia.
  • Odpowiedz