Wpis z mikrobloga

@zakamuflowany_fetyszysta: Trochę #!$%@?ąc od mema, bo to swoją drogą że jest śmieszny. Ale od kiedy 3 tysiące to dużo? To jest bardzo normalna kwota dla kogoś kto ma przynajmniej podstawowe umiejętności. W Lidlu wystarczy umieć kasować produkty i układać towar na półkach i wpada nawet więcej xD To powinno być normą, że ludzie zarabiają więcej niż jakiś niewolnik, bo licząc ile kosztuje wynajem mieszkania w centrum jednego z większych miast w
  • Odpowiedz
@Acidiscus według GUS 3 miliony Polaków pracuje za minimalna krajową (1627zl), do tego trzeba doliczyć tych co robią na czarno. Niestety 3 tysiące zl to dla wiekszosci młodych niewyobrażalna kwota. A tak jak piszesz, to wcale nie jest dużo.
  • Odpowiedz
@mateoaka: @patrickwro: @Acidiscus: No ale te 3k to śmiech w dzisiejszych czasach i nie ma co się okłamywać. Odchodząc to np mi mówią, że "oo co ty narzekasz inni mają gorzej" a ja, że #!$%@? mnie obchodzą inni liczę się ja i moja kasa. Kto za mnie zapłaci kredyt, kupi jedzenie rachunki. Mówię dasz mi ze swoich pieniędzy? I tak mina shockedpikachu.jpg i zmiana tematu
  • Odpowiedz
@darosoldier: Może na wsi i mniejszych miasteczkach jest mniej. Mam informacje z okolic dużego miasta i też do zarobków w takich miastach odnosiła się moja wypowiedź. Wiadomo że w różnych miejscach są inne koszty życia. Wynajęcie mieszkania w mieście <20k mieszkańców jest 3x tańsze niż w takiej Warszawie, albo Katowicach czy Krakowie.
  • Odpowiedz