Wpis z mikrobloga

No siemanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wam minął ten rok? Bo właśnie dokładnie tyle minęło od tego wpisu
Przeczytajcie wiadomości siebie samych z przeszłości i zobaczcie, co mieli wam do przekazania (możecie się też pochwalić, czy udało wam się coś zmienić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O cholera, pozmieniało się. Mam pracę, która sprawia mi frajdę, poznałem kobietę, wszystko zmierza ku stabilizacji. Jest w pyte, oby tak dalej.
  • Odpowiedz
@yourgrandma: to był idealny rok. Zaręczylam się, za miesiąc wchodzę za mąż. Odwiedziłam Tajlandie, Kambodze, Malezje, Gruzję, Ukrainę, Niemcy i Słowację. Na swoja kolej czeka Wietnam :) zorganizowalam fajny festiwal w swoim mieście. Nauczylam sie lepic z gliny. Jwst dobrze :)
  • Odpowiedz
@yourgrandma: o, rok temu pisałam, że miałam sie odchudzać, teraz jestem na redukcji, 5 kilo zeszło, jestem zadowolona :D

WIADOMOŚĆ NA ZA ROK: ej, miałaś się uczyć programować, uczysz się, prawda?
  • Odpowiedz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli ktoś chce być wołany do następnej edycji niech zaplusuje ten komentarz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Odpowiedz
  • 0
@yourgrandma "Rok temu znalazłaś 2 zł w szlafroku i kupiłaś za to pączka. Oby rok później było równie dobrze." Jest turbo dobrze:) mimo, że nie mam pączka :D
  • Odpowiedz