Wpis z mikrobloga

No siemanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wam minął ten rok? Bo właśnie dokładnie tyle minęło od tego wpisu
Przeczytajcie wiadomości siebie samych z przeszłości i zobaczcie, co mieli wam do przekazania (możecie się też pochwalić, czy udało wam się coś zmienić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 239
  • Odpowiedz
@yourgrandma Mam swoją dziewczynę dla której poświęcam wszystko za pare dni, stresuje się strasznie, mimo ze rok temu byłem w ciemnej dupie to teraz jestem tam razem z nią pomimo ze długo było dobrze, a tak mi się przynajmniej wydawało.
Może za rok będę z nią dalej i wszystko będzie dobrze? A może będę sam i będę żyć całkiem inaczej...
Eh, sam trzymam za siebie kciuki w tym momencie bo od
  • Odpowiedz
@yourgrandma dokładnie rok temu rzuciłem pracę której nienawidziłem. Dziś pracuje w zajebistym miejscu, wśród super ludzi. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Rok uważam za zajebiscie udany xD za wołaj za kolejny rok.
Mesosfet głąbie - 3m się i nie daj się #!$%@?! I standardowo - zarobki w górę o 30% mają być!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yourgrandma: jezu, to juz rok?! Ok, 3ds maxa dalej nie umiem, ale bede zmieniać właśnie pracę ( ͡ ͜ʖ ͡) przez ten rok duzo sie u mnie wydarzyło. Zostalem ojcem i mam cudownego syna. Pozdrawiam Cie Mireczku, good job
  • Odpowiedz