Wpis z mikrobloga

No siemanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wam minął ten rok? Bo właśnie dokładnie tyle minęło od tego wpisu
Przeczytajcie wiadomości siebie samych z przeszłości i zobaczcie, co mieli wam do przekazania (możecie się też pochwalić, czy udało wam się coś zmienić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 239
  • Odpowiedz
@yourgrandma dalej palisz papierosy? Jesteś przed praktykami/stażem, więc czym teraz się w życiu zajmujesz? Było warto tam jechać? Gdzie jesteś na magistrze(infa czy tech kosm ?)? Czy dalej w GD?
Hah ! Rzuciłem papierosy(teraz epet jedynie). Staż był zajebisty, Łódź była zajebista i mam z różową super psa od tamtego czasu :D magister na Tkis na infe się nie dostałem :( dalej studiuje w GD. Miałem od tamtego czasu jeden staż(HS)
  • Odpowiedz
@wetorek2 bo na papierze jestem seniorem, ale ten tytuł dla każdego znaczy coś innego. A udało mi się tego dokonać bo spędziłem sporo czasu na rozmowach o pracę dzięki czemu umiem się sprzedać, do tego ciągle się uczę no i często zmieniam pracę. Oferta na 15k była dla mnie szokiem, ale dostałem takie 2 w tygodniowym odstępie czasu od niezależnych firm więc raczej nie był to fart i coś tam umiem.
  • Odpowiedz
@yourgrandma: ostatnio nie zostawiłem chyba wiadomości to tak: zacząłem chodzić na siłownię
Zapisałem się na kurs tańca
Zacząłem jeździć konno
Nie nadużywam alkoholu
Zrezygnowałem z narkotyków
I poznałem chyba przyszłą żonę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yourgrandma: zostawię kom jeżeli za rok zawołasz do tego wpisu, co chciałbym sobie powiedzieć? Ciekawe czy nadal będę z tą samą kobietą mam nadzieję że tak :D
  • Odpowiedz
@yourgrandma prawie rok czasu straciłem żeby dostać pracę w wojsku. Teraz jak już ją mam pod miesiąca to żałuję każdej chwili tu spędzonej. Jak najszybciej chce się zwolnić z tego betonu () i wrócić do pracy w meblowym. Może za rok będzie lepiej
  • Odpowiedz