Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@NooB1980 z racji tego że już zablokowales 80% osób na tagu, to ja też muszę w ten sposób odpowiedzieć.
Proponowałem Ci 4 razy to abyś wstawiał zmianę sylwetki co 2 tygodnie (tak jak ja to robiłem). Oczywiście odmówiłeś.
Ale nadal twierdzisz że po x latach zrobisz mega formę, lepsza niż ketokocur z każdemu chyba znanego zdjęcia w 6 miesięcy.
Wybacz ale nielogicznym byłoby pomyślenie, że skoro tyle lat tkwisz w obsranym gównem i ulanym tłuszczem bardziej niż baba w ciąży ciele. Nagle coś ma się diametralnie zmienić na tej samej, przykro ale skoro takie są efekty na niej to muszę to napisać - #!$%@? diecie.
Dla mnie jesli będziesz wyglądać chociaż minimalnie podobnie, po prostu to oznaka tego że wszedłeś na bombę i tyle. Pisałem Ci, że masz możliwość pokazania wszystkim, że właśnie dodzo to najlepsza dieta wstawiając i opisując swoje zmiany sylwetkowe co 2 tygodnie(każdy by wtedy zamknął jape, bo po prostu byś tym udowodnił że #dodzo> wszystko inne).

Niestety, obsrales zbroje jak zawsze, odpaliłes bombę i nie podjąłeś wyzwania.
A teraz czekam jak znów będziesz wstawiać moje zdjęcie po operacji i jedzeniu przez strzykawkę przez ponad 8 miesiecy. Jak to robisz za każdym razem..

#mikrokoksy #silownia
  • 20
@Estetykatopodstawa: dodzo to dieta jak każda inna, jesz za dużo - tyjesz, jesz mało - chudniesz, przestańmy się czarować. Ma swoje plusy - ja nie trawię węgli, dosłownie i w przenośni, źle się po nich czuje, dlatego mi akurat tłuszczowa dieta odpowiada.
Co innego keto, tutaj nadal jestem zdania, że nawet "nadwyżka" energetyczna z tłuszczów nie przekształci się w BF tak łatwo, jak nadwyżka glukozy. Ale dodzo zakłada węgle, a tutaj
@Estetykatopodstawa On jest na tym samym poziomie co wierzący w płaska ziemię i antyszczepionkowcy. W dupie był i gówno widział. Byłem pół roku na ketozie i mogę gościa zjeść na śniadanie, ale on nie potrafi w wieku 40 lat złożyć zdania i używać znaków interpunkcyjnych, więc szkoda na niego tracić czas. Dziwię się jeszcze, że on nie ma bana. Ketoza jest zajebista dietą dla przeciętnego Kowalskiego, nie dla kogoś kto chce dobrze
@Duzy_Dziki_Zwierz: noob jak zwykle jak debil #!$%@? i nikt nic nie zrozumiał. OTÓŻ zaproponowałem świni, że kupuję mu koksu na pół roku a ten robi lepszą formę ode mnie, jeśli się nie uda oddaje 10x tyle. Tyle że umowa miała zostać spisana prawnie, a on miał dać pod zastaw zabezpieczenie w postaci pola i działki budowlanej na której stoi szałas w którym mieszka, bo w jego pieniądze nie wierzę. #!$%@?ąc od
@wiera87: bo w wieku 40lat będąc takim oswieconym 20k oszczędności to śmiech, ja zaraz po studiach po 2 latach pracy gdzie #!$%@? hajs na wszytsko na co nie było mnie stać za studenciaka miałem tyle samo odlozone, odlozone z dupy, a nie z oszczędności na jedzeniu, to całe dodzo to #!$%@? najtańszego gówna
@Estetykatopodstawa: Kilku z was (sterydziarze) moglo sie ze mna zmierzyc + badania co 2 tyg. Nikt sie nie zdecydowal, zamknij wiec morde i przestan mierzyc swoja #sterydowa miara kazdego kto wyglada/l lepiej od ciebie. Wygladasz slabo pomimo brania sterydow+ masz ujowe proporcjie.

Specjalnie dla was zrobie 2 wersje NooBa. Na sucho do maja 2020 (2019 pazdziernik efekt) i na bombie maj 2020- maj 21, aby pokazac jacy z was nieudacznicy. :)