Wpis z mikrobloga

  • 303
Przyleciałam sobie samolotem z Gdańska do Krakowa za 4 dychy. Nadal nie mogę w to uwierzyć, jakie to szybkie i wygodne. Przez 3 lata się woziłam TLKami po 8-10 h. A tu wystarczyło ogarnąć wcześniej bilety i za loty w dwie strony jest jak za jeden bilet na pociąg. Brawo Iniacz.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iniacz: Do tego jest jeden fajny myk. Ja w ferie leciałem na tej trasie i miałem przesiadkę w Warszawie. Pech (albo szczęście) chciał, że samolot, który miał nas zabrać, miał awarię i nie mógł wystartować z Warszawy, żeby do nas dolecieć. Przez to musieli nam przebookować przesiadkę w Warszawie na ponad 3h później i w Gdyni też byłem ponad 3h później, a za to już należy się odszkodowanie, w wysokości...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jurabos szukałam na stronie do szukania tanich lotów, a potem wpisałam ten lot w stronę Ryanaira, bo na tej stronie taniej doliczało coś :) no i kupiłam przez stronę Ryanaira.
@Iskaryota myślałam o tym, muszę poczytać jak to dokładnie wygląda, żeby być w pełni świadoma swoich grzechów
@Shatter dojazd na lotnisko 20min samochodem (podwiózł mnie chłopak), byłam dwie h przed odlotem (wydaje mi się, że mogłam przyjechać godzinę przed,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alinous: wg ogólnych przepisów działa na podręczny, ale wiadomo jak jest. Plus każde lotnisko i tak działa po swojemu.

Znam lotnisko, z którego w podręcznym możesz 5l płynów przewieźć w butlach do 1l. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shatter nie mam pojęcia, trzeba by było policzyć, google pokazują 580 km. Ja nie mam samochodu i pewnie nie podjęłabym się długiej trasy.
  • Odpowiedz