Wpis z mikrobloga

  • 303
Przyleciałam sobie samolotem z Gdańska do Krakowa za 4 dychy. Nadal nie mogę w to uwierzyć, jakie to szybkie i wygodne. Przez 3 lata się woziłam TLKami po 8-10 h. A tu wystarczyło ogarnąć wcześniej bilety i za loty w dwie strony jest jak za jeden bilet na pociąg. Brawo Iniacz.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Jechanka no w sumie to mogłam być godzinę przed odlotem i i tak bym czekała. Bardzo szybko to poszło. Byłam dwie godziny wcześniej, bo nie wiedziałam jak to wygląda, więc sobie trochę posiedziałam na dupie.
  • Odpowiedz
ojaa, muszę to sprawdzić, bo sama tez ciągle się wożę tlk po 8-10 godzin XD a tak to cyk do samolotu i już w domku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@iniacz: ale z nożem/multitoolem/scyzorykiem cię nie wpuszcza do samolotu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja bez choćby jednego z nich czuje się nagi.
  • Odpowiedz
@R4vPL rynek lotniczy to monopol państwowy. Tak było jest I będzie. Ale faktycznie, istnieje na nim wiele firm przez co konkurencja istnieje I ma to pozytywny elekt dla Kowalskiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale z nożem/multitoolem/scyzorykiem cię nie wpuszcza do samolotu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja bez choćby jednego z nich czuje się nagi.

@a231:

Teoretycznie z ostrzem do 6 cm możesz wejść.
  • Odpowiedz
@jurabos: wejdz na strone ryanaira i wizzaira, wybierz interesujace miejsca i date i szukaj terminow o niskoch cenach. Potem rezerwacje Ci poprowadza krok po kroku. Mozesz tez sprawdzac strone lotu, powoli u nich ceny tez spadaja ponizej 100zl.
@Jechanka: jak zlapiesz promocje na bilet za 39zl to z bagazem wlacznie wychodzi porownywalnie cenowo do biletu pociagiem
  • Odpowiedz