Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bylem dzisiaj w maku i stalem w kolejce obok takiej trochę szarej myszki a trochę alternatywki, taki mój ideał. Szczupła, ale z kształtami, z twarzy ładna, z takim pazurem w oczach, ale bez bitch face. Nie wiem po co ja opisuje, ale po prostu tak mi się spodobała, ze nie mogę tego przeżyć. Słyszałam jak gadała z jej kolezanka, z gadki słychać ze inteligenta, a jak powiedziała, ze słucha Death Grips to myślałem ze mi stanie. No i nagle przychodzi jej chłopak, na oko 175 cm albo i nawet mniej, typowy Seba w dresach i czapce #!$%@?. Dostałem najzwyklejszego bólu dupy. Dlaczego on? Co ona może w nim widzieć? Widziałem jak odjeżdżali starym autem także na kase nie poleciała. Mogłaby mieć kogoś lepszego. Dlaczego lochy są takie dziwne. Ja bym o nią dbał jak o boginie i każdego dnia upewniał ją ze jest wyjątkowa. A ona woli jakiegoś sebixa co pewnie rucha jakieś szlaufixy na boku. Staram się dbać o siebie a jedyne co przyciągam to jakieś głupie #!$%@? co szukają betabankomatu. Jak znaleźć lochę na tym samym poziomie co ja kiedy one wola takich śmieci a nie inteligentych chłopaków?

#przegryw #logikarozowychpaskow #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie masz sobą nic ciekawego do zaoferowania to cię nie chcą. Może i ten sebix był nudnym niskim i biednym patusem, ale przynajmniej nie jest nudnym i ciotowatym stulejem jak ty. Myślisz, że jakakolwiek ciekawa różowa zechce kogoś twojego pokroju? I laski nie są jakimiś niesamowitymi cudami by traktować je jak boginie. to tylko ludzie. Ogarnij się spermiarzu.
@AnonimoweMirkoWyznania: ekhem, a więc tak, po 1 kobieta to nie locha, po 2 jak miała się dowiedzieć że istniejesz jak nie podszedłeś i nie zagadałeś, po 3 oceniłeś i laskę i typa po 30 sekundach (albo stalking skoro widziałeś auto). Dbanie o siebie to nie wszystko, jak stoisz jak cep i czekasz aż cię jakaś zacznie adorować to na co ty liczysz xd podchodzą odważne kobiety, a nie szare myszki. Także