Wpis z mikrobloga

Mireczki, prawdopodobnie (potwierdzę na 100% później) jest do wzięcia super zapach od Houbigant.
Koleś perfuforum ma w koszyku za 430zł z wysyłką i chcę żeby mi odstąpił, bo sam nie znalazł chętnych na rozbiórkę.

To najlepszy zapach drzewny ze wszystkich jakichkolwiek kiedyś wąchałem. drzewa, drzewa, drzewa, które w dry down staja się dodatkowo mass appealing.
Posłużę się swoim opisem po noszeniu próbki:

Drzewa, drzewa i jeszcze raz drzewa, najlepszych gatunków z egzotyczną oprawą, gdzieś dalej świeże igły rzucone na wypalone ognisko. Ale delikatnie, świetnie wszystko wymieszane.

Są cytrusy ale schowane umiejętnie, jest cynamon którego nie czuję ale reszta przypraw nadaje egzotyki.


Houbigant Bois Mystique - Rozlewałbym po 4.30zł/ml jak dojdzie zakup do skutku.
Houbigant praktycznie jest nie do kupienia po za tigerandbear czy quality missala, za full price w okolicach ~600zł

Mireczki, wpis głównie kieruje do otwartych paczek z Laytonem u mnie bo do wzięcia tylko 60ml, czyli wołam:
@Qtavon: @LordJaraxxus: @tleszczyk: @kret_w_granulkach: @dawid-osial: @olrajt: @Frollo: @etui64: @mekekeke: @mlodziutki84: @Marianpol: @Darakan: @Hirage: @wietnamiec: @corka_mirka

Uwaga, jeśli zakup się uda, to prawdopodobnie wysyłka opóźni się Wam spokojnie o tydzień.
Bo najpierw typowi z perfuforum muszą wysłać z tigerandbear, a potem on do mnie, a na końcu Ja do was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja uważam że to zapach genialny i jest na mojej liście, myślę że nikt nie pożałuję tego zakupu. Natomiast nie obiecuję że zakup dojdzie do skutku, ale już teraz potrzebuje Waszej deklaracji czy działać z tym dalej.

#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Mireczki, prawdopodobnie (potwierdzę na 100% później) jest do wzięcia sup...

źródło: comment_0t81lMKIwQz1MtAjHSHRTndsBFntRKet.jpg

Pobierz
  • 28