Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale akcja xD

Wyszedłem na chwilę na balkon, sąsiadka (starsza kobieta) zawołała mnie z okna, okazało się że siedzi od niedzieli zamknięta w jednym pokoju, bo wypadła jej klamka, nie działa jak ją wkłada i nie może się wydostać z tego pokoju od #!$%@? niedzieli ()
Dla tych co nie ogarniają, mamy wtorek () Czemu wcześniej nie wzywała pomocy? Nie wiem, pewno #logikarozowychpaskow
Syn pojechał do pracy do Niemiec, więc kluczy kto inny nie ma jak przywieźć.

Drzwi wejściowe do mieszkania zamknięte, klucze w przedpokoju, jej telefon też.
Jeden ślusarz nie odbiera, drugiego nie ma w mieście i będzie najszybciej jutro wieczorem.
Dzwonię do spółdzielni - oni nawet ślusarza nie mają i odsyłają na #112
Na #policja mówią dzwonić na #strazpozarna a tam mówią, że oni mogą otworzyć drzwi, nie ma problemu, ba, nawet za darmo, ale #!$%@?ą je z framugą. Między balkonami łazić nie będą - #!$%@? że w miejscowości obok jest jednostka ratownictwa wysokościowego, a pomiędzy balkonem jej i sąsiada z drugiej klatki jest max 0,5 metra xD No ale nie mnie decydować.

Tak więc pani sąsiadka siedzi dalej w pokoju.
Dzwonię do innych ślusarzy ʕʔ

#pomocy ##!$%@? #oswiadczenie #niewiemjaktootagowac #dom #patologiazmiasta #truestory #niewiemcorobic
  • 181
  • Odpowiedz
@Gandezz: nie przeczytałem wszystkich komentarzy jeszcze. Ja bym jej podał aparat/telefon, żeby zrobiłą zdjęcie jak wyglądają te drzwi, klamka. Żeby wiedzieć na czym się stoi. Może mieliście różne systemy. Póki co tam wyżej widzę, że ktoś cię od dzbanów wyzywa - jak dla mnie to dlatego, ze od razu przystales na tego slusarza, zamiast zaproponowac tansze rozwiazanie. Jakby podróż między balkonami byłaby w miarę bezpieczna - ja bym tam przeszedł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gumis112211: ja nie zaproponował zapeoponowałem, tylko ona.
Odpada takie coś, bo babka ledwo chodzi i ciężko ją czasem zrozumieć, więc w grę nie wchodziło zrobienie zdjęcia (nie potrafi obsługiwać komórek) czy wybijanie szyby czy nawet ktoś pisał, że mogła drzwi wewnętrzne rozebrać xD
Między balkonami bym nie przeszedł, bo pierwsze primo sąsiad nie odbierał domofonu (z jego balkonu trzeba było by przechodzić) a drugie to czwarte piętro, więc bez zabezpieczenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandezz:

pomiędzy balkonem jej i sąsiada z drugiej klatki jest max 0,5 metra xD No ale nie mnie decydować.


I ty, bohaterze nie przejdziesz pół metra z balkonu na balkon?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mechaos: nie jestem bohaterem i cenię sobie swoje zdrowie, jak bym miał asekurację (uprząż) to bym przeszedł :)
@gumis112211: możliwe, ale wszędzie w mieszkaniu mam takie same klamki, a nie mogłem prowadzić bo piłem wino z różową :/
  • Odpowiedz
@Gandezz: no nic. babka sie zgodzila na ślusarza to i tak pomogłeś. Może nie w najtańszy sposób, ale i tak masz na koncie dobry uczynek - plus będzie co opowiadać przy każdej możliwej okazji xD
Pokaz jeszcze foto zeby bylo widac ile miales do tego balkonu bo tez mi to ciezko sobie wyobrazic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mechaos: no widzisz, taki zdolny jesteś ze drzwi, które majster otwierał prawie 30 minut otworzył byś w 4.
Myślałeś o tym żeby zostać ślusarzem?
  • Odpowiedz
Aaa tak ,najmocniej przepraszam, nie doczytalem ,ze klamka nie pasuje xD bardzo prosze tylko jak juz bedzie po wszystkim o zrobieie fotki tego zamku xD bo wszyscy czekamy hehe.
No helikopter tylko xD xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Postronny: no tutaj się ich uzbierało, to fakt.
Masz rację, to mój przedostatni komentarz w tym wątku, ostatnim będzie link do nowego wpisu podsumowujący całą "akcję" :)
  • Odpowiedz
@Gandezz: ja bym nie reagowal, potem babie sie uwidzi ze zabardzo dzwi zniszczyles a ona z renty nie ma na nowe itp same problemy i zero wdziecznosci

Takie problemy sie trafiaja tylko problematycznym ludzia
  • Odpowiedz