Wpis z mikrobloga

#konfederacja #libertarianizm #antyszczepionkowcy #wolnosc

Właśnie ostatecznie zdecydowałem się przenieść głos z #kukiz na konfederację. Już od jakiegoś czasu powoli dojrzewałem do tej decyzji, ale przekonał mnie właśnie przeczytany wpis kolegi na FB zachęcający do głosowania na konfederację. Tzn. nie sam wpis, ale to ile pojawiło się pod nim lajków i komentarzy. Oj będzie grubo :D.

Dla libertarianina to wciąż kompromis, ale może to przetrze drogę dla jeszcze szerzej wolnościowych ugrupowań. #polityka
  • 65
@mojemirabelki:

Aborcja jest zabójstwem.

Jedną z największych organizacji antyaborcyjnych jest Libertarian For Life zrzeszająca tak Chrześcijan jak i zatwardziałych ateistów oraz ludzi o dziesiątkach innych wyznań.

Aborcja nie jest kwestią religijną - próbuje się to tak jedynie przedstawiać, aby tworzyć kolejny podział społeczeństwa.

Ubolewam, że są jednostki, jak Braun które chciałyby penalizacji homoseksualizmu, ale jak powiedziałem na wstępie - to wciąż kompromis dla libertarianina.
@DanteTooMayCry: ty twierdzisz tak, ja twierdzę, że do trzeciego miesiąca powinna być legalna. Nie tylko w tym rzecz. Sęk w tym, że tam jest taka zbieranina, w której nie widzę wolnościowców. Ich tam łączy chyba jedynie niechęć do unii i fanatyczne podejście do religii. No i ostatnio można jeszcze dodać podejście do żydów. Dla mnie nie do zaakceptowania są socjal nacjonaliści, których uważam za najgorszy sort jaki może wejść do sejmu,
@yahoomlody: te ślimak to ryba itp to chyba fake, ktoś tego szukał nigdzie nie ma. Konfederacja częściowo chce wyjść z Unii, ja jako ktoś kto skończył uniwerek ekonomiczny nie polecam tego rozwiązania. Pieprznie nam gospodarka i to nie dlatego że wyjdziemy i sobie nie poradzimy, tylko dlatego że unia będzie chciała utrzeć nam nosa.