Wpis z mikrobloga

  • 1129
Jak sobie pomyślę, że w następnej kadencji miałby rządzić PIS w koalicji z Konfederacją to aż mi słabo. Przecież to byłby taki festiwal żenady jakiego jeszcze w Polsce nigdy nie było. Szczepionki, aborcja, Żydzi, masoni, geje. Te tematy byłyby wałkowane dzień w dzień aż do porzygu. Przemówienia Godek i Brauna przeszłyby do historii i nawet za 50 lat człowiek czułby zażenowanie.
#bekazpodludzi #bekazpisu #neuropa #wybory #bekazprawakow #polityka
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

głosowanie na konfederację jest tak samo bezsensowne jak głosowanie na pis, po, sld, psl, wiosne


@pepek614: Tu bym się nie zgodził, bo np. pis, po i ich poplecznicy byli już przy władzy i wiemy czego się po nich spodziewać. Obecnie ciągle słyszę głosy nie ma na kogo głosować i z tego powodu co chwilę w rządzie przewija się albo po albo pis. Jak dla mnie trzeba wprowadzić trochę świeżej krwi,
  • Odpowiedz
@Eco999: Nie zauważasz zasadniczej sprawy, że każdy obywatel ma inne priorytety. Ciebie nie obchodzi co oni p------ą, ale nie wiem jak oczekujesz, że np. ja jako homoseksualista będę zachwycał się albo tolerował Konfederację. Co mi niby z tych niskich podatków, kiedy członkowie takiego potencjalnego rządu będą wykorzystywać swoją pozycję w państwie, żeby nazywać mnie zboczeńcem i głosić, że należy mi się batożenie. Dla mnie to ich absolutnie dyskwalifikuje. Mówisz o
  • Odpowiedz
@Howea: zenada to juz jest od upadku komuny, ale polak ma krotka pamiec. lepiej wybierzmy pieknie wygladajacego biedronia badz tuska, to nic ze nas wyruchaja w dupe ze az beda nas kukle swedzialy, to nic. wazne ze pieknie wygladaja i pieknie mowia pod publiczke. tak to jest jak ktos interesuje sie polityka, tylko wtedy kiedy zaczynaja sie jakiekolwiek wybory. dlatego nigdy w tym kraju nie bedzie dobrze, a mlodzi beda
  • Odpowiedz
I zdradzę Ci mały sekret żeby tak słabo Ci nie było. Obecna taktyka Konfederacji to zimna kalkulacja (co Mentzen przyznał na jednym z wykładów) aby zdobyć wyborców w tej dosyć rakowej niszy.


@Gumaa: XD CHŁODNA KALKULACJA, słyszę to od >10 lat. Wielki strateg.

A tak naprawdę jeszcze kilka lat temu mówił, że wszedłby nawet w koalicję z muzułmanami jeśli to by mu dało zysk xD
  • Odpowiedz
"Nie dla żydów, LGBT, podatków, UE, aborcji" to zdrowy rozsądek?


@mistellaire: 1) Sprzeciw wobec Roszczen Żydowskich lub/i Izraela - rozsądne.

2) LGBT tutaj przyznaję, że nie bardzo wiem na c--j im chodzi. Moze o małżeństwa homo? Może to przykre co powiem ale mam to gdzieś czy będą czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XpedobearX: ja tam zawsze od Korwina słyszałem, że to nie on ma chcieć żeby go wybrali, tylko to wyborcy mają tego chcieć. I nie szedł z postulatami skierowanymi do żadnej grupy.
  • Odpowiedz