Wpis z mikrobloga

  • 1129
Jak sobie pomyślę, że w następnej kadencji miałby rządzić PIS w koalicji z Konfederacją to aż mi słabo. Przecież to byłby taki festiwal żenady jakiego jeszcze w Polsce nigdy nie było. Szczepionki, aborcja, Żydzi, masoni, geje. Te tematy byłyby wałkowane dzień w dzień aż do porzygu. Przemówienia Godek i Brauna przeszłyby do historii i nawet za 50 lat człowiek czułby zażenowanie.
#bekazpodludzi #bekazpisu #neuropa #wybory #bekazprawakow #polityka
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Howea: Chooj mnie boli o czym będą gadać. Wymieniłaś same ulubione tematy zastępcze w tym kraju. Niech sobie pierdzielą nawet i o potworze spaghetti albo jeźdźcach apokalipsy.
Dlaczego takie płytkie millenialsy jak ty maja głos? W tym kraju nigdy dobrze nie będzie, bo plebs głosuje nastrojami. Prowokowany pseudo wojenkami odpalanymi przez hasła:"katole to zło!", "geje won!", "to wina żydów" itd. Świadomość polityczna w tym kraju jest bliska dna. Na zachodzie
  • Odpowiedz
@Eco999: O to to, ludzie nie głosują z myślą o kraju tylko o sobie i żeby dowalić drugiej stronie xD a zagłosuję na po bo nie lubię kaczyńskiego i na odwrót
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Howea: głosowanie na konfederację jest tak samo bezsensowne jak głosowanie na pis, po, sld, psl, wiosne (typ finansowany przez Niemcy, a do tego ma ciekawych idoli na lodówce). Teraz pytanie tylko na kogo głosować? Gwiazdowski jeszcze istnieje? Kiedyś było głośno o nim, ale trolle teraz tylko o konfederacji gadają
  • Odpowiedz
@Howea: @tell_me_more Ci co mówią, że nie ma na kogo głosować to lemingi wystrugane przez propagande PiSowską. Efektem będzie kolejne zwycięstwo PiSu i błaganie na kolanach USA i Izrael o talerz zupy.
Wole Konfederację, Kukiza i inne byleby był ktoś inny niż obecnie jest. Wolę się przejechać na nich z myślą, że był cień szans na poprawienie sytuacji (j---ć jakieś szariaty jak to nazywasz, interesuje mnie gospodarka, zniesienie podatku
  • Odpowiedz
"nie mam na kogo głosować, więc zagłosuję na gościa, który chce wprowadzić katolicki szariat" What can go wrong.

@tell_me_more: Co to jest "katolicki szariat" i kto niby chce go wprowadzić?
  • Odpowiedz