Wpis z mikrobloga

21/100 #100bajekchallenge

Tom i Jerry

Opis
Przezabawna historia nieustannego konfliktu dwóch godnych siebie przeciwników – kota Toma i myszki o imieniu Jerry. Tom nieustannie próbuje złapać i zjeść Jerry’ego, nigdy jednak mu się to nie udaje. Bohaterowie kreskówki bawią widza szalonymi pościgami, wymyślnymi sztuczkami i przekomicznymi psotami. W niektórych odcinkach występują także inne postaci, na przykład Pani Toma, pewien buldog oraz inne koty.

#bajki #cartoonnetwork #kiedystobylo #gimbynieznajo
Ketra - 21/100 #100bajekchallenge 

Tom i Jerry

Opis
Przezabawna historia nieus...

źródło: comment_8cLvHr2iAfGzPPa0iMbFCjt6AG1VcjLA.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
jak mialem z 5 lat to pamietam ze ba kasecie z rodzina ogladalismy wszystkie odcinki, a mi tom wkrecil ze na tych ostrogach od kowbojskich butow mozna jezdzic i mi sie tak wydawalo przez dluzsza czesc dziecinstwa. Pozniej jak mialem juz z 10 lat to nie podobala ki sie juz ta bajka zbytnio
  • Odpowiedz
@Ketra: Zawsze jak wracałem spalony z miasta, to brałem płatki z mlekiem albo bez zależy i oglądałem () albo Scooby Doo
  • Odpowiedz
@drWind stare wersję kreskówek były świetne nie miały hamulców no i też programowalny dzieci ale była jedna WB z czasów 2 wojny światowej o niemieckim dziecku które trafiło do Hitler jungen
  • Odpowiedz