Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat, od stycznia jestem w zwiazku z 18 latka (w tym roku konczy 19). Gdy dowiedzialy sie dziewczyny w pracy (pracuje niestety w #korposwiat) jaka wynosi roznica wieku miedzy moja dziewczyna a mna to zaczely cisnac, ze to jeszcze dziecko, ze co ja z taka dziewczyna robie, ze czemu nie znajde sobie kogos w moim wieku... Jedna mi nawet nasuwala sklonnosci do mlodszych (powiedziala: co ty w niej widzisz skoro to jeszcze dziecko jest?).

Czy to naprawde jakas ogromna roznica? Ja wiem ze ona jest moze mniej doswiadczona przez zycie, ale jest mi z nia swietnie, a prawde powiedziawszy moja dziewczyna pod wzgledem madrosci i inteligencji przewyzsza wiele osob w moim wieku. Bylem z roznymi kobietami, glownie w moim wieku, 1 raz jestem w zwiazku z taka roznica wiekowa, ale czuje sie dziwnie... wczesniej dziewczyna mojego przyjaciela (oni sa w moim wieku) podobne komentarze dawala, ze co ja z taka gowniara robie i o czym my niby rozmawiamy skoro ona zycia nie zna....

Kurde ja rozumialbym jakbym spotykal sie z 16 czy 17 latka, no ale ona ma prawie 19 lat. Dorosla dziewczyna. Czy taka roznica wieku to jest naprawde cos tak dziwnego?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 121
  • Odpowiedz
No w sumie taka 18latka ma pstro w glowie przyznam i z reguly mlode leca na starszych. Moim zdaniem jesli chodzi o zwiazek to. spoko, ale zeby planowac z taka przyszlosc nie bardzo


@Mariusz_Drugi: Ja tam poznałem swoją w identycznej sytuacji jak OP (18 lat i 26 lat) i to była o wiele dojrzalej myśląca i zachowująca się dziewczyna niż moje rówieśniczki. Jestem z nią do dzisiaj, a ładnych parę lat
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przejmuj się dalej zdaniem innych, to w depresję wpadniesz. Nie będziesz wychodził z piwnicy. ( )

Twoje życie i ty nim zarządzasz.

Powiem ci, że znam jedno małżeństwo. Kiedy się poznali ona miała 19 lat, a on 49. Wiesz, że im dobrze jest razem. Mają dzieci i wszystko się kręci u nich.

Koleżanki z pracy pewnie ci zazdroszczą. Może nawet któraś ma na ciebie ochotę.
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania to zupełnie normalna różnica wieku (5-10 lat). Kobiety są bardziej dojrzałe emocjonalnie i starzeją się szybciej wiec jakoś się to rekompensuje ( ͡ ͜ʖ ͡) wiazenie się z kobietami w swoim wieku i starszymi to dopiero ryzyko (statystycznie oczywiście)...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo maja racje. Oczywiscie faceci tutaj beda pisac ze to ty masz racje i ze tylko mlodsze. Ale ona to dziecko i sorry ale zadna normalna zdrowa kobieta nie związałaby sie z takim staruchem (tak, dla 18latki jestes staruchem) ale juz tutaj taki byl ze wzial taka mloda a potem plakal ze on chcial sie zenic a ona wolala imprezowac
  • Odpowiedz
Moja mama poznala tate gdy miala 19 lat, jak miała 23 wzięli ślub i przez ponad 20 lat byli zgrani, a tata był starszy o 16 lat.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania miej #!$%@? na ludzi skoro jest Wam razem dobrze, ale radzę ostrożnie, bo planowanie razem przyszłości może nie wypalić. Inne rzeczy macie w głowie, inne drogi przed Wami i ciężko takie coś połączyć. Mam za sobą związek z kobietą starszą o 17 lat - razem było nam wspaniałe, ale jakby to powiedzieć - ja idę drogą, którą ona już dawno przeszła. Powodzenia!
  • Odpowiedz