Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat, od stycznia jestem w zwiazku z 18 latka (w tym roku konczy 19). Gdy dowiedzialy sie dziewczyny w pracy (pracuje niestety w #korposwiat) jaka wynosi roznica wieku miedzy moja dziewczyna a mna to zaczely cisnac, ze to jeszcze dziecko, ze co ja z taka dziewczyna robie, ze czemu nie znajde sobie kogos w moim wieku... Jedna mi nawet nasuwala sklonnosci do mlodszych (powiedziala: co ty w niej widzisz skoro to jeszcze dziecko jest?).

Czy to naprawde jakas ogromna roznica? Ja wiem ze ona jest moze mniej doswiadczona przez zycie, ale jest mi z nia swietnie, a prawde powiedziawszy moja dziewczyna pod wzgledem madrosci i inteligencji przewyzsza wiele osob w moim wieku. Bylem z roznymi kobietami, glownie w moim wieku, 1 raz jestem w zwiazku z taka roznica wiekowa, ale czuje sie dziwnie... wczesniej dziewczyna mojego przyjaciela (oni sa w moim wieku) podobne komentarze dawala, ze co ja z taka gowniara robie i o czym my niby rozmawiamy skoro ona zycia nie zna....

Kurde ja rozumialbym jakbym spotykal sie z 16 czy 17 latka, no ale ona ma prawie 19 lat. Dorosla dziewczyna. Czy taka roznica wieku to jest naprawde cos tak dziwnego?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 121
@AnonimoweMirkoWyznania: Żal im dupę ściska, że zaraz się przeterminują. Wiek nic nie znaczy. Spotkałem kilka kobiet co w wieku ~50 lat miały myślenie jak 16 latki. Gdyby miała 15-17 lat to mogłoby to być lekko kontrowersyjne ale nadal komentarze o pociągu do dzieci byłyby niestosowne i krzywdzące.
Mimka: Miki

Kurde ja rozumialbym jakbym spotykal sie z 16 czy 17 latka, no ale ona ma prawie 19 lat. Dorosla dziewczyna. Czy taka roznica wieku to jest naprawde cos tak dziwnego?

w zwiazku z 18 latka


@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwisz się, ze ludzie uważają, że spotykając się z kimś 8 lat młodszym dzieli was przepaść, a sam próbujesz sobie wmówić że ten rok między 17 a 18 lat to jakiś przełom