Wpis z mikrobloga

Mirki które chcą żeby coś w tym kraju się zmieniło, pamiętajcie że tylko do 21 maja można dopisywać się do spisu wyborców - w przypadku gdy nie mieszkamy w miejscu zameldowania.

Jak to zrobić?
Po prostu z dowodem osobistym idziemy do dowolnego urzędu gminy i wpisujemy się na listę.

Czemu głosuję na Konfederację?
1. IMO Jest to partia która zawiera grupę młodych, autentycznych, bardzo inteligentnych ludzi, którzy już coś w życiu osiągnęli. Sławomir Mentzen, Krzysztof Bosak, Dobromir Sośnierz, ale także Marek Jakubiak czy Konrad Berkowicz.

2. Jest to partia której członkowie nie brali udziału w obradach okrągłego stołu. Oczywistym jest, że w 89 komuniści od tak nie postanowili zrezygnować z pasożytowania ziem polskich i nie oddali władzy w ręcę narodu. Tak żeby móc nadal kontrolować Polskę władza została przekazana w sposób kontrolowany osobom na które służby mają wpływ.

3. Czemu nie PIS? Rujnujący polski budżet socjal, największy w Europie wzrost napływu imigrantów, brak jakiegokolwiek sensownego planu rozwoju polskiej gospodarki. Do tego dopóki rządzi partia która jest poplecznikiem innego mocarstwa (PO Niemcy, PIS USA) nie ma mowy o uprawianiu polityki międzynarodowej, a jedynie jest wykonywanie rozkazów mocodawcy. Tylko partia która nie uzyska władzy przy pomocy wsparcia innego kraju może negocjować na równi. Oczywiście Polska powinno mieć sojuszników i robić interesy z Niemcami, Rosjanami czy USA, ale na zasadzie realizacji wspólnych interesów a nie bycia sługą.

Czemu warto iść na wybory do Europarlamentu?
Prawie każdy z liderów Konfederacji deklaruje, że zrezygnuje z fotelu europosła na wybory parlamentarne Polski. Jednak ważne jest żeby to właśnie w wyborach do europarlamentu zrobić dobry wynik. Wtedy przed wyborami do parlamentu ludzie uwierzą że jest realna alternatywa i skończy się mit "zmarnowanego głosu". Ponadto w przypadku słabego wyniku jest ryzyko że Konfederacja przestanie istnieć i znowu każdy z liderów będzie działał w swojej partii.

Wylosowana 1 na liście, świetne spoty reżysera Brauna, zjednoczeni ciekawi liderzy dają po raz pierwszy od wielu lat szansę na realną zmianę.

#4konserwy #europa #polska #warszawa #korwin #konfederacja #polityka
Pobierz M.....k - Mirki które chcą żeby coś w tym kraju się zmieniło, pamiętajcie że tylko do...
źródło: comment_HCcQhEqQoUV022tQxdxJKXirMB9PhelJ.jpg
  • 58
@Mr_kolek: Chciałem edytować komentarz. Chciałem napisać że jak Mentzenowi wyjdzie z badań że lepiej jest się bratać z elektoratem liberalnym a nie skrajnym narodowym szurostwem to zastanowię się nad głosem. Na ten moment żegnam szurkonfederacje z wynikiem w okolicach 5% i dwoma euro(p)osłami w europarlamencie. Przynajmniej ktoś zarobi bo i tak nic tam nie będą znaczyć :) Na szczęście w parlamentarnych nie mają szans xD
@Mr_kolek: A mi się nie podoba żaden z tych sposobów :) W wyborach do PE ratuje kuców i nacjozjebów tylko fakt że frekwencja wyborcza będzie niska i uda się zgarnąć te 5%. Aż mi się przypomniały wybory w 2014 i oczekiwania KNP o 15-20% na podstawie liczby osób na wiecu wyborczym a ledwo przekroczyli próg wyborczy. Tak będzie! xD
@ccc111: po pierwsze jakich nas? Nie jestem członkiem ani działaczem politycznym. Nawet mam świadomość że Konfederacja może "nie dać rady", ale to i tak o wiele lepszy wybór niż pozostałe opcje. A poza tym na początku myślałem że dostosujesz się poziomem do dyskusji ale jednak nie mam ochoty wdawać się w twój prostacki sposób wypowiadania się i argumentowania
@Mr_kolek Korwin to oczytany idiota, gadanie idiotyzmów i frazesów "co trzeba naprawić, ale nie podając konkretnych metod rozwiązania problemów" to mu wychodzi najlepiej. On nie chce rządzić, on chce tylko na plecach kuców zarabiać kasę.
@Mr_kolek: zamiast dopisywać się na stałe, można wziąć kwit z gminu rodzinnego i móc zagłosować jednorazowo gdzie indziej. wystarczy okazać przed komisją wraz z dowodem. tylko terminy są chyba trochę inne

edit: chyba że coś się zmieniło w prawie wyborczym
@Mr_kolek Jaki wyższy cel ma ta grupa? Rozwalenie UE, Exitpol, wpychanie nas w łapska Rosji, zdała od UE?
Tak przy okazji, to UE jest konfederacją państw europejskich ( )