Wpis z mikrobloga

Ale nie narzekajcie, przeciez wreszcie pokazali realizm. Myslicie, ze jak wyglądałyby wojny gdyby kobiety dowodzily? XD Nie istnialo by cos takiego jak mozliwosc poddania sie, czy cywil xD Moze na codzien są empatyczne i wrazliwe ale sprobuj je wyprowadzic z rownowagi (o co nie trudno) to zrobią piekło wieksze niz jakikolwiek facet zdolalby wymyslic xD
#got #gameofthrones #graotron
  • 29
@eenki: jest obca, nikt nie pozostał w stosunku do niej lojalny poza GW. Liczyła, że lud na nią czeka, a tu zonk.

Plus była zawsze Targaryenem - owocem incestu o niepewnym DNA
@kezioezio: 3 odcinków? Takie zaczątki widać już było w 3/4 sezonie jak stracala wszystkich "Panów" w Meeren czy gdzie to tam było. Do 6 sezonu byla uważana przez wszystkich jako jedyna prawowita władczyni - miała poparcie wszystkich w Esos. Ale już w 7 sezonie widać było przebłyski "mad Queen" - spalenie żywcem Tarlych.

No a 8 sezon to już totalnie nie widziała w nikim oparcia. Tyrion ciągle podejmował absurdalne decyzje (
@KrowaMleczna: chociażby wziaść do niewoli tak jak to proponował tyrion a nie odrazu palic, ale ja nie mam z tym problemu - pasowało to przecież do całego rozwój Danki jako tej mad Queen
tylko właśnie podawałem przykłady że były zaczątki takich zachowań u Danki
@emjot86: nie podniosła ręki dlatego że czuła się bezpieczna i była na szczycie władzy + tyrion , salmy i Jorah stali u jej boku więc miała sojuszników wszędzie naokoło (gdyby nie odnosił tam zwycięstw , myślę że bez wahania paliła by również pokolei te miasta ) Tutaj straciła już wszystko i czuje że każdy pogrywa przeciwko niej, do tego w westeros wszyscy są za Jonem a ona jest kompletnie sama. Porostu
@KrowaMleczna: oj skrót myślowy. Wszystkie te wydarzenia składają się na to co dostaliśmy dzisiaj w odcinku - dany nie widzi już w nikim sprzymierzeńca a kto się sprzeciwi - w tym momencie plonie
bardziej chodzi o to, że zrobili na siłę z Danki #!$%@?ętą, nieobliczalną i sadystyczną w ciągu ilu, 3 odcinków? XD


@eenki: może okres miała?