Wpis z mikrobloga

@deafpool: już chciałem powiedzieć, że przynajmniej mu bot czołgi nabił ale tylko jedną dychę ma XD Coś mi się zdaje, że po wkalkulowaniu prądu i ceny bota, bo sam raczej nie napisał, to chyba marny interes. Ja mam coś koło 10k bitew, a czasu na granie nie mam i mam jedną dychę ale osiem VIII i jedną VII, bo staram się równo iść na każdej linii (a na Mausie mi
  • Odpowiedz
@zgred @Zenek_ Tak jak mówiłem, do was nie dociera że to jest tylko gra i każdy gra tak jak potrafi, w szkole w piłkę też grały zajebiste osoby, takie średnie i imbecyle, którzy umieli kopnąć tylko z kapy do przodu. Ale to nie znaczy że trzeba tych imbecyli na każdym kroku maltretować i się śmiać, po prostu tak grają i goovvno wam do tego.
  • Odpowiedz
@NorskArisk: Jestem innego zdania, jak grasz na boisku w piłkę nożną z kolegami i przychodzi debil, który biega jak p------y w kółko, łapie piłkę w ręce i z nią ucieka to dostaje kopa w dupę i wylatuje poza boisko.

W realnym świecie nikogo się nie zmusza do tolerowania takiego s----------a w zabawie, a w wirtualnym świecie musisz bo nic nie możesz z tym zrobić ale na szczęście można jeszcze skomentować
  • Odpowiedz
@NorskArisk: Przeciętny gracz osiąga 1000 ogólnego wn8 po kilkunastu do dwudziestu tysięcy bitew. Taki właśnie żółtek, cytrynka czy jak go kto nazywa jest najczęściej spotykanym graczem.
Pomarańczowi gracze są nieco poniżej średniej, oczywiście mówię cały czas o graczach z kilkunastoma tysiącami bitew. Są to gracze poniżej średniej ale da się to zrozumieć, może dłużej się uczą, może mają już lepszy recent.
Czerwoni z taką ilością bitew są już naprawdę słabi, a jeśli nie ma postępu w recencie to nie wiem po co nadal grają w tą grę. No, chyba że puszczają bota ale takich to trzeba banować w c--j.
Osoba, która po 90 tysiącach bitew ma 215 wn8 i robi średni dmg na czołgach poniżej wartości jednego strzału musi być upośledzona umysłowo, inaczej tego nazwać nie można.

Piszesz, żeby się z takich nie śmiać? Niby czemu? Przecież widzimy tylko jego nick z gry. Nie wiemy skąd jest, jak się nazywa, ile
  • Odpowiedz
@NorskArisk: Jasne, że tak, mam na takie coś w------e, jedyne co mogę zrobić to złapać się zdziwiony za głowę. Chciałbym zobaczyć jak taki człowiek funkcjonuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deafpool: patrząc z drugiej strony takie rodzyny są mięsem armatnim, takim free fragiem dzięki któremu lepsi gracze winduą wyniki, ponaddto nie wygląda na bota, ma mało punktów capa a boty często capuja po przepchnieciu swojej ścieżki.
  • Odpowiedz
@deafpool: https://www.youtube.com/watch?v=_v1a-jNsgzw

ten to był ananas. Pamiętam że jak był event o procesory to gość wygrał, potem usuwali z listy wygranych typów którzy załączali bota ale jego nie. Omen tu wyliczył że ma konto od dwóch lat, 130k bitew to wychodzi 160 bitew dziennie. BOT jak ch... i nic innego, oczywiscie za przyzwoleniem WG choć nie zdziwiłbym sie gdyby to była ich robota. Czymś muszą uzupełnić braki w graczach, a
  • Odpowiedz