Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wezsepigulke: Co nie znaczy, że powinno się to robić.
Dodatkowo niedawno czytałem, że w przypadku szesnastoletnich chłopaków ten przepis już nie działa. Dyskryminacja straszych kobiet marzących o młodszym mięsku?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mayek: Problem w tym, że jak już chcesz się bzykać (czego absolutnie nie krytykuję) to używaj antykoncepcji, której form jest mnóstwo i wiedza o niej jest powszechnie dostępna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@paulinnaa:

co nie zmienia faktu, że wcześniej wpadek nie było.


Jest 10 rano, a chyba właśnie przeczytałem najgłupszą myśl dnia na wykopie, choć nie przesądzam i dam innym szansę.
  • Odpowiedz
@chilon: ok, ale ja wolałem w wieku 20 lat (i dalej wolę ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybawić się i poimprezowac, niż zajmować się dziećmi. Młodsi rodzice będą się bawić po 30-ce a to już nie to samo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@mayek: A co do jeszcze "zaszywania się"

Sam osobiście związałbym się z dzieciatą kobietą tylko w dwóch przypadkach:

- kiedy poprzedni jej partner nagle zmarł, ale byli szczęśliwi
- kiedy sam miałbym już
  • Odpowiedz
A wpadka nawet mogła być z powodu pęknięcia gumki, bo niestety i takie cos się może zdarzyć

@paulinnaa: przecież pęknięcie to praktycznie sytuacja niemożliwa. To jak wygrana w totka. Większość wpadek to albo lekceważenie przez laskę tabletek, celowe działania jednej z osób, stosunek przerywany, albo "dawaj bez gumy, zdążę wyciągnąć" i wtedy idiocie włącza się zwierzęcy insynkt, który wręcz zmusza go do zalania formy. Przestańcie usprawiedliwiać brak odpowiedzialności innych. Zabezpieczyć
  • Odpowiedz
Dlatego edukacja seksualna jest istotna

@loczyn: wystarczy by ludzie czytali instrukcje obsługi. Tyczy się to zarówno prezerwatyw jak i ulotek leków antykoncepcyjnych. No i nie być idiotą, to wystarczy.
  • Odpowiedz