Wpis z mikrobloga

@paulinnaa: Oczywiście że były, ale kiedyś ludzie zupełnie inaczej do tego podchodzili. Jak się wydało, to od razu był ślub i wesele. Dużo większe wsparcie niż obecnie, dzisiaj jest to piętnowane, kiedyś ... po prostu się zdarzało ;)
Na studiach miałem koleżankę, która sama stwierdziła, że jak ma mieć dzieci to teraz, żeby po 30tce nie musieć się z małym gówniakiem użerać. Według mnie jeden z lepszych wyborów, bo po kilku
  • Odpowiedz
@chilon tylko teraz pytanie czy taki ślub i wesele wychodziło na dobre tym osobom :) no wiadomo, że wtedy lepiej mieć w młodym wieku, zresztą im później, tym więcej komplikacji jest
  • Odpowiedz
@paulinnaa: 30-40 lat temu ludzie nie migrowali tak jak obecnie, to jeszcze było pokolenie powojenne - trudne czasy, komuna. Ludzie się wspierali dużo bardziej niż obecnie, takie rzeczy łączą dość mocno. Czy wychodziło na dobre? No nie wiem, wydaje mi się że związek wtedy a dziś to zupełnie inna sprawa. Ludzie dzisiaj naoglądali się amerykańskich filmów i chcą mieć do 87 lat motyle w brzuchu ... a tu smutna rzeczywistość, że
  • Odpowiedz
@chilon no kiedyś też inna mentalność była. Może też to być kwestia wiary, ale także myśli typu "co ludzie powiedzą", bo nietrudno zauważyć, że starsi ludzie wciąż się za bardzo przejmują zdaniem innych
  • Odpowiedz
@Kropeczka82 normalnie zgodziłbym się z tobą, bo nie widzę nic złego w tym, że matki są na tinderze, ale szukanie faceta, będąc w ciąży nie jest normalne, no zastanow sie uczciwie nad tym.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Zawsze się znajdzie Pan po 30 który po nieudanym związku szuka odskoczni. Przykra sprawa, ze młoda dziewczyna z brzuchem , kiedys to byl standardzik. Ładna jest, dziecko urodzi, zawsze może oddac do adopcji.
  • Odpowiedz
Wiecie, że tindera ma większość dziewczyn tylko z tego powodu, że to modne?? Zresztą chłopacy w związkach też mają, bo to taki drugi instagram czy inny facebook.
No typiarka zaciążyła w takim wieku, jak wiele kobiet przed nią i wiele kobiet jeszcze tak zaciąży. Zdarza się i tyle.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Ale w czym problem bo nie rozumiem?
Że kiedyś nastolatki nie zachodziły w ciążę? Zachodziły pewnie częściej niż obecnie.
Że szuka faceta bo ojciec dziecka ją zostawił? Konsekwencje wpadki powinni ponosić oboje rodzice, ale co ja tam wiem.
Że jest w ciąży/ma dziecko? Przecież nadal można się z nią umawiać i mieć fajny sex. Nikt nie każe adoptować dzieciaka.

Podsumowując: nikt nie krytykuje chłopaka, który dziecko zrobił, ale dziewczyna która
  • Odpowiedz