Wpis z mikrobloga

@Tytanowy_Lucjan mam szwagierkę lvl 28 która urodziła w wieku 17 lat i teraz jęczy że od 11 lat nigdzie nie wychodzi i jaka to ona nieszczęśliwa bo madka na pełen etat i w ogóle wszyscy mnie żałujcie... Przecież nikt jej na siłę nie wsadził na gościa ¯_(ツ)_/¯

Jak mnie w-----a tym p----------m to nie zdajecie sobie sprawy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Tytanowy_Lucjan: jeśli cieszy się z faktu zostania mamą to fajnie, co komu przeszkadza ;)
@goodguy: Społeczeństwu polskiemu, bo prawdopodobnie przez wczesne macierzyństwo nie zdobędzie ona odpowiedniego wykształcenia, doświadczenia zawodowego i wystarczającej pensji, żeby się sama utrzymać, więc ty, ja i reszta Polaków będziemy się musieli zrzucać na jej zasiłki, zapomogi i inne socjale.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SpokojnyPan mi już 3 razy się zdarzyło, że pękła gumka podczas stosunku. Dlatego właśnie stosuję tabletki. Więc sytuacja jak najbardziej możliwa

@paulinnaa: Mi też zdarzały się pęknięcia. Myśleliśmy, że to może wina intensywności czy czasami braku odpowiedniego nawilżenia. Problem zniknął kiedy odkryłem, że są większe średnice gumek w necie niż jeden standard 56mm sprzedawany w każdym sklepie.
  • Odpowiedz
używaj antykoncepcji


@Tytanowy_Lucjan: Ale ten obowiązek spoczywa na obojgu ludzi uprawiających s--s. Nie wiem czemu nie widzisz problemu że chłopak powiedział pa i ma wszystko w dupie.

A tinder to aplikacja służąca raczej do szukania osób na s--s a nie na całe życie, więc serio nikt nie każe Ci wiązać się z laską i utrzymywać jej dzieci.
  • Odpowiedz
@derigen90: > ok, ale ja wolałem w wieku 20 lat (i dalej wolę ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybawić się i poimprezowac, niż zajmować się dziećmi. Młodsi rodzice będą się bawić po 30-ce a to już nie to samo

Teraz pewnie tak Ci się wydaje, mając 20+ masz zupełnie inne postrzeganie świata. Tak do 30-35 człowiek ma najlepsze lata jeśli chodzi o stabilność organizmu potem niestety wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tytanowy_Lucjan:

You must be at least 18 years of age to create an account on Tinder and use the Service.

Zgłoś, ignoruj, nie podnoś sobie niepotrzebnie ciśnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tytanowy_Lucjan: mam 40 lat i tylko takie d--y mi pozostały

@fAzI: Wzór wykopu mówi twój wiek przez 2 plus 7 = 27. To laska najlepsza dla ciebie. Już się wyszalała, ale trzydziestka się zbliża i czas znaleźć doświadczonego, ustatkowanego MĘŻCZYZNĘ, nie chłopaka ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz