Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie to że 1.3 tyś osób dislikuje film o pedofilii, tylko z tego powodu że dotyczy księży KK.
Ja naprawdę nie chce ani obrażać na wykopie, ani przeklinać i wyzywać, a miałbym sporo do powiedzenia.
Ale jakim trzeba być dzbanem , żeby wierzyć w Boga ( ale tak naprawdę wierzą w Kościół i w Księży, a nie w Boga) , i z powodu tej wiary dislajkować nawet to że ktoś nagrał Film o tym co kościół niszczy, o okropnych ludziach którzy swoją pozycje w KK ( Ksiądz w katolickiej Polsce to przez katolików czasami ,,wzór do naśladowania, dobry pasterz") wykorzystują do tak niecnych czynów...jak,


#sekielski #bekazkatoli #bekazpodludzi
Pobierz jaxonxst - Przeraża mnie to że 1.3 tyś osób dislikuje film o pedofilii, tylko z tego ...
źródło: comment_sS6aRRIgQWYd8OnqG5dwKnb3bbMFj25b.jpg
  • 27
Przeraża mnie to że 1.3 tyś osób dislikuje film o pedofilii, tylko z tego powodu że dotyczy księży KK.


@jaxonxst: Nowy na świecie? Tak to zawsze działa ;)
W obie strony. Na wykopie choćby główna z płomieniem dla dwugodzinnego filmu weszła po 30 minutach od pojawienia się na youtube.
To od zawsze było wiadomo, że ideologia dla wielu ludzi jest ważniejsza niż zdrowy rozsądek.
@jaxonxst: to jest właśnie fanatyzm i zwykły syndrom wyparcia. Tak samo jak Koreańczycy z północy, którzy nie chcą nawet dopuścić do świadomości, że świat poza ich granicami i propagandom jest inny.

To jest właśnie to co religia i propaganda robi ludziom z głowy - mentalna mielonka.
@Heinkel:
Niekoniecznie i nie zawsze- sam jestem katolikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Ale wierze w Boga, a nie w ludzi.
Z propagandą się całkowicie zgodzę. Z religią - to zależy kto ma jakie podejście do wiary, i jak kościół jako instytucja-do ludzi. Dzisiaj KK i polityka żyją ze sobą blisko, a kościół powinien być całkowicie apartyjny, i apolityczny. Bo wtedy się wykorzystuje
@jaxonxst to nie chodzi o wyparcie, niezgadzanie się z zawartymi w filmie faktami - to po prostu zaslepienie. Tak jest w wielu grupach społecznych. Ludzie dający łapki w dół pewnie w ogóle nie widzieli tego filmu, zwyczajnie nienawidzą Sekielskiego, TVNu, Platformy itd. itp. To jest typowe bojowkarstwo. Występuje z każdej strony. Gdyby powstał film o pedofilii w środowiskach homoseksualnych, czy w instytucjach Unii Europejskiej, to miałby wiele negatywnych ocen od lewej strony
@jaxonxst: Nie dyskryminuje tego że wierzysz, jak najbardziej to popieram, sam wierzyłem kiedyś ale skończyło się, długa historia. Mam jedno pytanie, jak się czujesz kiedy jest kolejną wiadomość brzmi że nasi katoliccy kapłani znowu gwalcili dzieci?
@jaxonxst moim zdaniem takich ludzi w Polsce napędza prymitywny, wyznający podwójne standardy antyklerykalizm, tak samo prosta mi jak wiejska wiara w KK. Ale wiekosc oswieconych wielkomiejskich to przerasta i taplaja się w tym samym głównie co ultra fanatycy katolicy ))¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
1.3 tyś osób dislikuje film o pedofilii, tylko z tego powodu że dotyczy księży KK.

@jaxonxst: nie wiesz tego. Film jest mocny (chciaż widziałem póki co tylko pol bo musiałem wstać rano, na tym polega odpowiedzialność #pdk), ale nie przesadzaj we wnioskach. Może ktoś dał dislajka bo mu się po prostu nie podoba, albo bo jego zdaniem muzyka #!$%@?, albo że głos niewyraźny, i takie jego święte prawo jako widza.
@jaxonxst: Łapka w dół nie koniecznie musi oznaczać ze sama treść się komuś nie podoba. Może chodzić o sam reportaż, dialogi, fabule etc.
Większość osób pewnie daje łapka a dół za sama treść, ale może jest jakiś procent, który w ten sposób ocenia jakość wykonania