Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie to że 1.3 tyś osób dislikuje film o pedofilii, tylko z tego powodu że dotyczy księży KK.
Ja naprawdę nie chce ani obrażać na wykopie, ani przeklinać i wyzywać, a miałbym sporo do powiedzenia.
Ale jakim trzeba być dzbanem , żeby wierzyć w Boga ( ale tak naprawdę wierzą w Kościół i w Księży, a nie w Boga) , i z powodu tej wiary dislajkować nawet to że ktoś nagrał Film o tym co kościół niszczy, o okropnych ludziach którzy swoją pozycje w KK ( Ksiądz w katolickiej Polsce to przez katolików czasami ,,wzór do naśladowania, dobry pasterz") wykorzystują do tak niecnych czynów...jak,


#sekielski #bekazkatoli #bekazpodludzi
jaxonxst - Przeraża mnie to że 1.3 tyś osób dislikuje film o pedofilii, tylko z tego ...

źródło: comment_sS6aRRIgQWYd8OnqG5dwKnb3bbMFj25b.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeraża mnie to że 1.3 tyś osób dislikuje film o pedofilii


@jaxonxst: Chyba sobie żartujesz.

W tej chwili film ma 66 tys. polubień i zaledwie 3 tys. niepolubień. Na tubie każdy jeden film, nieważne o jak neutralnej treści, ma jakiś margines łapek w dół. Po prostu zawsze znajdą się ludzie którzy muszą kliknąć na przekór, bo tak.

Biorąc pod uwagę jak bardzo obrazoburczym filmem jest produkcja Sekielskiego, 4% niepolubień to
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Nie wiem, czy teraz wiara w Boga w ciwylizowanych krajach jest potrzebna. Ale nie wydaje mi się, żeby 1000 czy 100 lat temu możliwe było by istnienie społeczeństwa, rozwój cywilizacji bez religii, która ma swoje nakazy i zakazy.
  • Odpowiedz