Wpis z mikrobloga

Dziennikbliskoprzegrywa 81/x

Podsumowanie dnia:

3 miesiące temu, zdając ostatni egzamin w sesji zimowej, rozpocząłem przygotowania do poprawy matury z matematyki rozszerzonej. Nie jestem do końca zadowolony z tego jak te przygotowania wyglądały, mimo że nauki było sporo to zmarnowanego czasu również Po sprawdzeniu odpowiedzi mój wynik będzie oscylował w granicach 74-80%, zależnie od łaski sprawdzającego. Z jednej strony lepiej niż zakładałem (celowałem w 60%; Za pierwszym razem, 3 lata temu miałem trochę ponad 30%), z drugiej matura była łatwa, progi pójdą w górę, a ja umiałem, na tyle, żeby z tym arkuszem mieć parę % więcej. W środę geografia, do której na pewnym etapie przerwałem przygotowania skupiając się tylko na matematyce, więc mam parę dni na powtórzenie całego materiału, zobaczymy jak to będzie wyglądać. Potem mam masę rzeczy do nadrobienia na studia, no i sesja. Olałem również dietę i wstawanie o normalnych porach (nie wiem czemu, ale o wiele lepiej uczy mi się w nocy), więc trzeba będzie się tym zająć. Codzienne wpisy, wrócą za tydzień.

#przegryw #depresja #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami
  • 2