Wpis z mikrobloga

@Chemical_Brother: Voobly to już nowa era aoc. Nie wiem jak to tam wyglądało, bo to już była końcówka mojego grania. Turk rush piękna sprawa, chociaż ja zawsze byłem fanem Arabii. Mnóstwo ludzi poznałem przez tą grę. To były jeszcze czasy kiedy głupi ludzie nie mieli internetu :D Nikt nawet nie znał pojęcia hejtu.
@Poziomeks: Powiem Ci, że jeśli chodzi o grę przez internet w AoE czy to wersji steam czy jeszcze na game ranger to toxic czy hejter pojawiał się raz na 100 graczy. Średnia wieku miłośników tej gry jest naprawdę wysoka i kulturę czuć, choć najgorsi są tacy z dużym ego, co to schematy mają ogarnięte etc. No i nie tylko turasy, ale czasem lubiłem brytonów, franków bardzo często no i z nowych
@Poziomeks: Byli w swoich czasach, niestety, nie moje to czasy, bo ja nawet wtedy zapewne o dostępie stałym do internetu nie marzyłem, raz na miesiąc u ciotki usiadłem, jeszcze na win98. Teraz najlepszych graczem na świecie z tego co kojarzę jest norweg o nicku Viper. Nigdy nie interesowałem się sceną, ale wierzę na słowo, że te chłopaki w swoich czasach wymiatali, ciekawe jak wtedy ta gra wyglądała, cała meta gry. Ja
@Nirin dla czego nie robią już takich starych strategii się miało budowlańców, robiło domki musiał pójść robotnik i coś tam mlotkiem pomachac w to powietrze czas leciał, teraz jak już nawet jest jakaś budowa domków to klik i koszary gotowe i skupienie na robieniu wojska
villagers rush


@Nirin: Marco Polo ( ͡° ͜ʖ ͡°) akurat wczoraj gadałem z kumplem na temat tej gry. Jedynkę dostałem od wujka i uznałem, że jest spoko. Dwójkę pokochałem.
@Mietla05: Zacznijmy od tego, że w ogóle mogliby te RTS robić. Ja się teraz nastawiam na Conan: Uncounqured ale to też nie jest taki rasowy RTS tylko w sumie taki bardziej rozbudowany tower defence. Co mi absolutnie nie przeszkadza, bo akurat tower defency uwielabiam xD Przynajmniej w stylu gry, bo jednak głównie jednostkami się broni ale bez odpowiednio ustawionych murów ani rusz.

Ogólnie to jest taka posucha w gatunku, że szkoda