Wpis z mikrobloga

Pytanie do #mikrokoksy o #dieta, jak się okazuje mam za niski BF i to się nie podoba kobietom


pytanie jak przytyć? xd

A tak na poważnie, ostatnio po kilku latach posiadania 6 paku (przestałem ćwiczyć brzuch już trochę temu), pojawił mi się obrys dolnych żeber 8 paku, znacie jakieś ćwiczenia angażujące tę partię brzucha, gdzie można dorzucić ciężar (hantel, talerz) i nie zepsuje mi to pleców?
  • 21
@Zelber: Wydaje mi się że tak serio myślą, bo mam koleżanki którym się nie podoba takie umięśnienie. Ale są też takie sytuacje że ktoś najpierw mnie ostrzyże z góry do dołu i dopiero spojrzy na twarz ;P
@MirkobIog: Wiadomo ciała się różnią, ale widoczność mięśni wydaje mi się na podobnym poziomie. Ten kalwin klajn ma trochę brzuch napięty jak by się śmiał albo kaszlał.
@neminem: @MirkobIog: a mi się wydaje, że one wypierają takie umięśnione, sportowe sylwetki bo same nie mają nic do zaoferowania jeśli chodzi o swoje ciało. I wiedzą, że do takiego kolesia w ogóle nie mają podjazdu. Miałem epizod z dziewczyną (niestety lekko ulaną ( _)) która prosiła mnie żebym zakładał thshirt jak chodziłem po chacie :D. Oczywiście jej nigdy nie posłuchałem, bo nie po to człowiek #!$%@?
@lifefitness: Mi się podoba umięśniona sylwetka (no homo xd) ale kobiety mogą to inaczej postrzegać i w sumie moim zdaniem warto znać inny punkt widzenia i na pewno doda to obiektywizmu mojemu spojrzeniu
@MirkobIog: Może i tak, ja tam nie lubię takiego życia pod ćwiczenia.
Dieta taka że mało syfów jadam, z ćwiczeń to głównie basen i bieganie, czasami hantlami pomacham ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale też jakimś super koksem z BMI over 9000 to nie jestem.