Wpis z mikrobloga

Nie uważam się za człowieka o lewicowych poglądach, chociaż im jestem starszy tym bliżej mi lewej stronie. Mimo to, czuję jakąs satysfakcję czytając posty prawaków łapiących ból dupska o Maryję Tęczochowską :D

A jeszcze nie tak dawno całe mirko było zasrane clown worldem a konserwy ogłaszały miażdzące zwycięstwo nad lewactwem.

Honk honk.

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow
TragiKomediant - Nie uważam się za człowieka o lewicowych poglądach, chociaż im jeste...

źródło: comment_y422cOhzn9tC3yV8X5dG1AYHoeZBhN1P.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TragiKomediant: Tyle że honk honk to sztucznie przeszczepiony wynalazek amerykański, którego kontekstu większość nawet wrzucających nie rozumie, były dni, że w każdym wątku politycznym go wrzucano, więc ludzie zaczęli bóldupić jak na kolejną modę, która się przejadła

Z Maryją tęczową będzie pewnie podobnie, bo wykopki umiaru nie znają i każdy musi swoich kilka komentarzy i memów wrzucić, ale różnica jest taka, że to realny konflikt, który może namieszać w sytuacji
  • Odpowiedz
@TragiKomediant: Ja mam w------e na jednych i drugich. Jestem niewierzący,a te całe lewactwo zdecydowanie bardziej mnie w-----a. Jeszcze bardziej w-----a mnie to,że ludzie zajmują się takimi pierdołami,gdzie w międzyczasie jesteśmy j----i w dupe na każdym kroku przez urzędasów.
  • Odpowiedz
Jeszcze wczoraj prawactwo walczyło o ACTA2, hurr durr wolność słowa, będą za memy ścigać. A dzień później prawactwo cieszy się, że bo ktoś za plakat został zatrzymany. Tyle warta jest ich wolność. "Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" ¯_(ツ)_/¯


@utopjec: Ładne podsumowanie. Prawacto dźga się swoją bronią, jak to często bywa.
  • Odpowiedz
@PanMixer jest tak bo w Polsce ma teraz miejsce rewolucja seksualna, religijna i ogólnie społeczna, dlatego napięcie między grupami jest spore. Zachód przerobił to 50/60 lat temu, a my dopiero musimy się z tym mierzyć
  • Odpowiedz
@TragiKomediant i tak się kręci to koło s----------a, jedni znajdują haka na drugich. Za kilka dni drudzy są górą i tak naprawdę g---o z tego macie oprócz wzajemnego lizania się po jajach z osobami o podobnych do swoich poglądach.
  • Odpowiedz
@utopjec @TragiKomediant : Generalnie hipokryzja, to jedna z naczelnych cech fanatyka. Niezależnie od poglądów. Dzisiaj prawaków, wczoraj lewaków. Obecnie najciężej mają ludzie o umiarkowanych poglądach ponieważ są atakowani z obu stron. Równocześnie zauważam coraz większą radykalizacje obozów, bez wskazywania na konkretną stronę.
  • Odpowiedz