Wpis z mikrobloga

I w końcu stało się, doszła przesyłka z zagramanicy i jestem szczęśliwym posiadaczem pojazdu elektrycznego ( ʖ̯)

Uwolniony od spalin, korków, podatków i pełen zniżek świat stał się dla mnie dostępny ()

Przedstawiam wam Super Soco Tc wersja czarny diament, do diamentu mu daleko ale kolor mi się bardzo podoba A to o moją przyjemność chodzi ( ʖ̯)

Tryby rędkości 3 i w trybie sport można rozpędzić się do 65km/h A po odblokowaniu 80km/h

Dystans na jednej baterii to około 80km, jest miejsce na drugą i wtedy już 160km, z testowów na yt wychodzi prawdopodobieństwo +/- 5 km jest to dla mnie do przyjęcia (σ ͜ʖσ)

Do tego motor to typowy CityBike stylowany na lata 1940/1950 +
Całkiem solidny, mało durnego plastiku (ʘʘ)
Silnik w tylnym kole bez łańcucha daje konkretnego kopa przy starcie, ale do tego dojdziemy ()

Jak narazie tyle, jak by ktoś chciał wiedzieć więcej to śmiało pisać (ʘʘ)

Na pewno wkrótce dodam pełną recenzję na temat rumaka z filmami z jazdy i nie tylko jak tylko zamontuje gimbala.

Pozdrawiam wszystkich () udanego dnia i tygodnia wykopki oraz dużo uśmiechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czujedobrzeczlowiek #chwalesie #elektryka #motorelektryczny #skutery #jednoslad i dodam #supersoco dla zainterwsowanych i oczywiście #gimbal () #technologia

@Destruktor91 Pan zobaczy, spełniło się ( ʖ̯)
v.....k - I w końcu stało się, doszła przesyłka z zagramanicy i jestem szczęśliwym po...

źródło: comment_IvvAOYqENHT9W3arKEKYMhliRNx6S1wL.jpg

Pobierz
  • 28
@spidero tyle consilnik 50ccm, wcześniej miałem Junaka 901 50ccm z Polski, rejestracja w Holandii to straszny problem w tamtym przypadku, ale teraz jako brommer ebike i bez podatku, wystarczy opłacić ubezpieczenie w którym jest większość dofinansowania z racji tego że to pojazd elektryczny. ()

Tak samo zakup, ale to trzeba spełnić pewne warunki i trochę poczekać, do tego jak pracodawca zwraca koszty dojazdu do pracy to
@Areooo51 zwykłe kat B, w Holandii można jeździć wtedy skuterami bez większych ograniczeń.

@moonlisa właśnie wygodnie, myślałem że będzie #!$%@? jak na tych małych motorkach, ale i moja siadła i elegancko dupka siedziała, super sprawa Te fotele w starszym stylu, zajebiście wygodne
@graf_zero niby motocykl(brommer) niby fast ebike, ale pewności nie ma bo jeszcze prawo tego nie reguluje i w Holandii mają to gdzieś odnośnie takich małych pojemności, co innego rower bo porusza się po ścieżce rowerowej ale motor jako tako problemów nie robi, zwłaszcza że większość miast holenderskich bardzo lubi pojazdy na prąd, z czego to wynika nie wiem do końca ale mi to odpowiada ()