Wpis z mikrobloga

I w końcu stało się, doszła przesyłka z zagramanicy i jestem szczęśliwym posiadaczem pojazdu elektrycznego ( ʖ̯)

Uwolniony od spalin, korków, podatków i pełen zniżek świat stał się dla mnie dostępny ()

Przedstawiam wam Super Soco Tc wersja czarny diament, do diamentu mu daleko ale kolor mi się bardzo podoba A to o moją przyjemność chodzi ( ʖ̯)

Tryby rędkości 3 i w trybie sport można rozpędzić się do 65km/h A po odblokowaniu 80km/h

Dystans na jednej baterii to około 80km, jest miejsce na drugą i wtedy już 160km, z testowów na yt wychodzi prawdopodobieństwo +/- 5 km jest to dla mnie do przyjęcia (σ ͜ʖσ)

Do tego motor to typowy CityBike stylowany na lata 1940/1950 +
Całkiem solidny, mało durnego plastiku (ʘʘ)
Silnik w tylnym kole bez łańcucha daje konkretnego kopa przy starcie, ale do tego dojdziemy ()

Jak narazie tyle, jak by ktoś chciał wiedzieć więcej to śmiało pisać (ʘʘ)

Na pewno wkrótce dodam pełną recenzję na temat rumaka z filmami z jazdy i nie tylko jak tylko zamontuje gimbala.

Pozdrawiam wszystkich () udanego dnia i tygodnia wykopki oraz dużo uśmiechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czujedobrzeczlowiek #chwalesie #elektryka #motorelektryczny #skutery #jednoslad i dodam #supersoco dla zainterwsowanych i oczywiście #gimbal () #technologia

@Destruktor91 Pan zobaczy, spełniło się ( ʖ̯)
Pobierz v.....k - I w końcu stało się, doszła przesyłka z zagramanicy i jestem szczęśliwym po...
źródło: comment_IvvAOYqENHT9W3arKEKYMhliRNx6S1wL.jpg
  • 28
@r0k0 65 masz po zdjęciu zwykłej blokady jest jeszcze ta druga ()
Poza tym który test? Z modelu tc nie za wiele tego jest a znaleźć nie mogę i będę wdzięczny (σ ͜ʖσ)
@r0k0 ha widziałem wcześniej, ścigali się na 1 biegi 24km gdzie faktycznie można jechać, jak rowerem, do tego masz jeszcze 2 i 3 gdzie przyspieszenie działa dużo lepiej.

Bateria 1 dystans do 80km

2 , do 160, zalezy na jakim biegu to w końcu pojazd elektryczny A bateria nie jest jak w Tesli (ʘʘ)

Nagram własne filmiki, z wiedzą na temat o którym mówię i sam zobaczysz (
@r0k0 nie ma sprawy, recenzje z uk i usa pokrywają się wzajemnie odnośnie przyspieszenia i możliwości, a tryb sport to na prawdę dobre przyspieszenie i nie wiem jakim cudem mogli to tak nagrać.

Napisze, zrobię na pewno jak tylko pogoda dopisze bo dla mnie marka jest nowa ale z zajebistym potecjałem, kwestia technologii baterii i dystansu/czasu ładowania , już jest dobrze jak na motorower miejski, a będzie na pewno tylko lepiej
@v1lk: poproszę o informację, gdzie i za ile? :) zastanawiam się tez jaką kategorię prawa jazdy (w UK) należy mieć by móc legalnie jeździć.

Ile za samą dodatkową baterię? pokaż wskaźniki/stacyjkę z opisem wszystkiego :)
@Namarin nie ma sprawy, w uk są nawet bardziej popularne niż w Holandii ale to dlatego że tam były wcześniej () jest kilka recenzji na yt dość ciekawych, zrobię zdjęcia z opisem bo sam nie mogłem nic znaleźć na ten temat ko jednego.

Jest Polska strona soco, całkiem fajnie zrobiona https://super-soco.pl/

A w uk jest też lepiej bo jest zniżka za pojazd eletekyczny, nie wiem dokładnie
@r0k0 już jestem po jazdach próbnych, i powiem Ci że to co nagrali to jakaś kpina i żart, z chęcią mu maila napiszę żeby zrobili sprostowanie.

Motor chodzi jak igła, zbiera się lepiej niż samochód podczas ruszania, to gdy nagrywali z bieganiem i hulajnoga musiało być na pierwszym biegu, chociaż i ten ma kopa podczas ruszania tylko jedzie wolniej.

Dla mnie lepszy niż oczekiwałem, jeździ płynnie, zbiera się w kilka sekund i
Pobierz v.....k - @r0k0 już jestem po jazdach próbnych, i powiem Ci że to co nagrali to jakaś...
źródło: comment_CFvKbDrNBGoKv54E7x1jqrMYh66KLWuF.jpg