Wpis z mikrobloga

Ja przepraszam, bo może przeoczyłam, ale czy poza oburzeniem o to czy tęcza jest profanacją czy nie, oraz o to czy uczucia religijne są głupie czy nie, nikt nie oburza się tym, że kobiecie wpadli do domu bladym świtem i ten dom przetrzepali? Za obrazek. OBRAZEK. Co to w ogóle za pomysł, żeby traktować tak obywatela? Bo co? Bo ośmielił się pokolorować aureolę na kopii obrazu? Jakby tego było mało zabrali jej komputer i telefon. Przypominam, że to wszystko za obrazek. Serio nie robi to na nikim większego wrażenia?

#policja #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 247
@puddin macie co chcieliście #neuropa

Chcieliście faszyzmu to go macie. Faszyzmu czyli kontroli państwa w każdym aspekcie, w tym: kontroli tego co obywatel może mówić (mowa nienawiści, coś wam to mówi?), myśleć czy rysować.

Bawi mnie że ci sami którzy chcą karać ludzi za mówienie tego co myślą tak piecze dupa gdy to samo stosuje się wobec nich. Razem z PiS jesteście siebie warci.
Kodeks Karny mu tego mu zabrania https://www.arslege.pl/obrazanie-uczuc-religijnych-innych-osob/k1/a230/ Czemu obrazasz zyda to jestes antysemita, muzlmanina jestes islamofobem, a gdy obrazasz katolika to jestet nowoczesnym postepowym Europejczykiem?


@Sympatyczna_Kapibara: No ale to co piszesz jakoś nie działa. Bo przecież śmieciowe niezależne gazety, wśmieci czy pikia regularnie piszą obraźliwe teksty o żydach i muzułmanach i jakoś żadna z redakcji nie poniosla konsekwencji.

Na wykopie ludzie nieraz piszą naprawdę obrzydliwe rzeczy o muzułmanach, a tutaj jakąś
@szpongiel: Sam fakt, że kościół robi z tego aferę specjalnie mnie nie szokuje, oni ze wszystkiego są w stanie zrobić aferę, podczas której 16 razy sami sobie zaprzeczą. Szokuje mnie za to i oburza, że państwo postanowiło załatwić to w taki sposób. Ja wiem, że u nas nie istnieje podział na państwo i kościół, ale nie spodziewałam się, że dojdzie do budzenia ludzi i wyrzucania im zawartości szafek pod takim byle
@puddin: Pis jest tylko pozornie za kościołem. Przez takie akcje czy też na mównicy chcą pokazać jak bronią kościoła a tak na prawdę jak ja to zawsze mówię przeżegnają się i robią swoje