Wpis z mikrobloga

Ja przepraszam, bo może przeoczyłam, ale czy poza oburzeniem o to czy tęcza jest profanacją czy nie, oraz o to czy uczucia religijne są głupie czy nie, nikt nie oburza się tym, że kobiecie wpadli do domu bladym świtem i ten dom przetrzepali? Za obrazek. OBRAZEK. Co to w ogóle za pomysł, żeby traktować tak obywatela? Bo co? Bo ośmielił się pokolorować aureolę na kopii obrazu? Jakby tego było mało zabrali jej komputer i telefon. Przypominam, że to wszystko za obrazek. Serio nie robi to na nikim większego wrażenia?

#policja #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 247
  • Odpowiedz
@Kempes: > Polska trudny język
Widać

Grzesznicy obrażają twoje uczucia religijne?! A ty to niby nie grzeszysz?

Grzeszę i się spowiadam. Środowisko LGBT szerzy zgorszenie i promuje postawę antychrześcijańską.
  • Odpowiedz
  • 10
@NPCno123123 W taki sam sposób postawę antychrześcijańską szerzył kościół katolicki, który od lat bezskutecznie walczył z pedofilią w swoich szeregach. Bóg chrześcijan kocha wszystkich ludzi więc może i ludzie z ruchu LGBT kiedyś pójdą do spowiedzi? Ty ich spisujesz na straty, to bardzo antychrześcijańska postawa, wstydź się za siebie!
I co z tego że chodzisz do spowiedzi? To powoduje, że jesteś lepszym człowiekiem? Nie. To tylko poprawia twoje samopoczucie, a powinieneś się
  • Odpowiedz
  • 5
@NPCno123123 Jaki znowu atak na kościół? Opisałem stan faktyczny, to żaden atak. A czy bóg mnie kocha czy też nie to nie twoje zmartwienie ( )
  • Odpowiedz
@Sympatyczna_Kapibara: Ale co tu załatwiać? To, że katolik uważa coś za niewłaściwie i by tego nie zrobił, nie daje mu prawa do zabraniania tego innym ludziom. Zwłaszcza, że nikomu nie stała się żadna krzywda.
  • Odpowiedz
@Sympatyczna_Kapibara: Fakt, że Państwo bawi się w przepisy o uczuciach religijnych jest ogromnym absurdem. Fakt, że za coś tak nieuchwytnego i subiektywnego jak obraza uczuć religijnych przeszukują ludziom mieszkania i zabierają im ich prywatne rzeczy to jeszcze większy absurd.

To jest niedopuszczalne. Nie jakieś kolorowe paski nad czyjąś głową.
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: To jeszcze inny absurd. Co to za pomysł, żeby karać ludzi za obrażanie innych ludzi? Gdzie jest dopuszczalna granica obrażania? Ta kobieta nie nawoływała do przemocy czy nienawiści, nie używała żadnych krzywdzących słów ani symboli, właściwie nie uznałabym jej przeróbki za jakkolwiek niewłaściwą, ot wariacja na temat obrazu. Mimo to potraktowali ją w okropny sposób, a rzesza katolików chciałaby palić ją na stosie. No w głowie się nie mieści.
  • Odpowiedz