Wpis z mikrobloga

Ja przepraszam, bo może przeoczyłam, ale czy poza oburzeniem o to czy tęcza jest profanacją czy nie, oraz o to czy uczucia religijne są głupie czy nie, nikt nie oburza się tym, że kobiecie wpadli do domu bladym świtem i ten dom przetrzepali? Za obrazek. OBRAZEK. Co to w ogóle za pomysł, żeby traktować tak obywatela? Bo co? Bo ośmielił się pokolorować aureolę na kopii obrazu? Jakby tego było mało zabrali jej komputer i telefon. Przypominam, że to wszystko za obrazek. Serio nie robi to na nikim większego wrażenia?

#policja #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 247
  • Odpowiedz
@wyjadacz-wyjadaczowski: Obrazek, ktory wrzuciles jest bezposrednio obrazliwy, bo zabiera pejoratywne okreslenie, tu nie mowy o dwuznacznosciach. Obrazek z teczą juź nie, bo to tylko tęcza LGBT. Spolecznosc ta wcale nie musi uwazac tego za atak, wszystko zalezy od interpretacji. Wez pod uwage tez co by powiedzieli o tym np. Protestanci. Jestem pewien, ze przynajmniej czesc nie uznalaby tego za atak. Wszystko moze byc uznane za "obraze uczuc religijnych" jak znajdziesz odpowiedniego
  • Odpowiedz
@wyjadacz-wyjadaczowski: Oczywiscie, ze nie przyznalem. Dla homofoba rzeczy wprost obrazliwe zawsze beda zabawne, a jak doda sie motyw RUCHAŃSKA to juz mozna boki zerwać. Powtorze sie, bo chyba nie zrozumiales: Twoj obrazek zawiera slowa i elementy, przez ktore nie mozna go interpretowac na wiecej niz jeden sposob - ma na celu okazac niechec wobec homoseksualistów. Czy Cie to bawi czy nie - to kompletnie bez znaczenia, bo zdajesz sobie doskonale sprawę
  • Odpowiedz