Wpis z mikrobloga

Ja przepraszam, bo może przeoczyłam, ale czy poza oburzeniem o to czy tęcza jest profanacją czy nie, oraz o to czy uczucia religijne są głupie czy nie, nikt nie oburza się tym, że kobiecie wpadli do domu bladym świtem i ten dom przetrzepali? Za obrazek. OBRAZEK. Co to w ogóle za pomysł, żeby traktować tak obywatela? Bo co? Bo ośmielił się pokolorować aureolę na kopii obrazu? Jakby tego było mało zabrali jej komputer i telefon. Przypominam, że to wszystko za obrazek. Serio nie robi to na nikim większego wrażenia?

#policja #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 247
  • Odpowiedz
Chyba śnisz ;) http://www.national-geographic.pl/ludzie/tracimy-wiare-najnowsza-religia-nr-1-na-swiecie-to-brak-religii

A wzrosła, bo wzrosła liczba ludzi na świecie, o jakieś 1/2 w tym czasie, więc marne to dane. https://www.wykop.pl/link/4937433/w-irlandii-zostalo-juz-tylko-jedno-seminarium-kosciol-upada-w-tym-kraju/

Walcz z faktami, zakłamany, hipokryto, jak wy wszyscy i nie zapomnij sobie spalić Harego Pottera xDDD


@xandra: NG to nie źródło. No wzrosła a procentowa ilość chrześcijan też wzrosła. Jesteśmy na dobrej drodze.
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: No tak, to już daje prawo do wtargnięcia do jej mieszkania, prawdopodobnie wywrócenia go do góry nogami, a potem zabrania z niego jej rzeczy.

Albo nie, czekaj, jednak nie. Może w takim układzie kibolom też powinni zacząć robić wjazdy na chaty? Pewnie znajdą się u kilku jakieś nielegalne substancje albo broń, na którą na nie mają pozwolenia.

Albo o, te kobiety co popierają aborcje i mają plakaty, że ich waginy
  • Odpowiedz
@puddin: To nie chodzi tylko o sprawy religijne czy Kościół. Mój znajomy z Krakowa przechodził obok manifestacji Obywateli RP. Wdał się w rozmowę z jednym z manifestantów, gdyż nie zgadzał się z ich postulatami. Wobec agresji z jaką się spotkał, oznajmił, że odchodzi i że będzie się za nich modlił (wyciągnął w tym momencie rękę). Nie zdążył odejść kilkunastu metrów, a policja zabrała go "na dołek". Zabrali mu telefon, musiał oddać
  • Odpowiedz
@xandra ale obraza uczyć religijnych nie tyczy się tylko chrześcijan, tylko uczuć religijnych per se, w odniesieniu do kogokolwiek. Jak ktoś wydaje postanowienie o przeszukaniu, zatrzymuje osobę i występuje z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie, to należy się nad jego działaniem zastanowić, a nie rzucać frazesy o państwie PiS...
  • Odpowiedz
@PhoenixWright: Właśnie, publiczne obrażanie i piętnowanie przez naciągaczy w kieckach zwolenników LGBT, aborcji i in vitro powinno być TAK SAMO ŚCIGANE z urzędu włącznie z przeszukaniami, konfiskatą komputerów i telefonów, pobieraniem próbek DNA i odcisków palców, ale przecież mamy państwo na papierze...
  • Odpowiedz
To jeszcze nic, że wparowali jej na chatę za obrazek. Informacje o tym "sukcesie" w mediach ogłosił sam Minister Spraw Węwnętrznych i Administracji!
  • Odpowiedz
@kab_anos: To nie znaczy, że wybrani przez nas posłowie SĄ NASZYMI PRACOWNIKAMI, my ich zatrudniamy z naszych podatków, ale w Polsce trudno o świadomy wybór i demokrację.
  • Odpowiedz
@puddin: Ten obrazek obraża uczucia religijne, może nie Twoje ale innych. W czym widzisz problem? Na mnie robi wrażenie jak tu wykopki ateiści się teraz brandzlują przy tym. No ale jakoś trzeba odreagować ostatnią niedzielę gdy tata kazał zapierdzielać do kościoła. To jest bardziej żałosne.
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: To ja doprecyzuje - kiboli, którzy malują durne napisy na murach i kawałkach prześcieradeł. Bo to taki podobny rodzaj przewinienia.

I za takie niewiele znaczące czyny, albo chociaż ich podejrzenia NIE MOŻNA wpadać ludziom do mieszkania i odbierać im ich własności.
  • Odpowiedz
@puddin: po akcjach typu wjazd na chate tworcy strony antykomor.pl, najechaniu redakcji i wyrywaniu naczelnemu laptopa i innych tego typu sprawach, nie, nie dziwi mnie to wcale.
  • Odpowiedz