Wpis z mikrobloga

@Azulana: Top Hi-Fi. Akurat trafiłem na obniżki, cenowo sprzęt wyszedł taniej niż w innych sklepach, i mieli opcję rat 0%. Cała procedura zajęła może 15 minut, wszystko w zasadzie odbyło się mailowo. Od siebie polecam, dobra opcja na budowanie historii kredytowej i nie płukanie się z kasy jednorazowo.
@Azulana Bralem telefon w media markt na raty 0%. Drobnym druczkiem byl zapis w umowie ze raty 0% dotycza splaty calosci kwoty w ciagu 4 miesiecy, a calosc trwala 12 miesiecy. Koniec koncow doliczyli okolo 150zl...
@Azulana brałem z allegro raty 0% jeszcze spłacam ale potwierdzam że są 0%. Brałem też z innego sklepu i było tak samo.
Kupowałem kiedyś coś na raty 0 % ale okazało się że koleś z allegro nie miał towaru i zwrócił mi pieniądze także dostałem pożyczkę 0% xd
Co prawda potem i tak kupiłem sprzęt ale u kogoś innego i za gotówkę z tej pożyczki.
@Pwner: Bo umowy to się czyta przed podpisaniem ( ) Jeśli chodzi o raty 0% na allegro to obsługuje je bodajże PayU, i regulamin masz dostępny jeszcze przed rozpoczęciem procedury.
@Azulana Zerknąłem na szybko. Więc na allegro w dobrych sklepach nowe oscylują około 3k zł. Ale jesteś różowym więc zabawa w kolory telefonu, w zagłębianie się specyfikację pozostawiam tobie, bo to nie na moje nerwy :p
@b7kj No z ich strony to byl chwyt marketingowy, a ja sie dalem zlapac nie czytajac kruczkow. Inna sprawa ze bylem po piwie i to byl czysty spontan z kupieniem telefonu na raty Xd
@TheMan w euro sie nie da. Chcialem cos kupic..a babka ze obowiazkowe ubezpieczenie. Dzwonie na infolinie i tez to slysze. #!$%@? wchodze na strone i CYK. Nie trzeba ubezpieczenia. Polecam. W dodatku jak gdzies sa raty 0% to szukam tego samego sprzetu gdzie indziej w nizszej cenie i obliczam czy sie oplaca brac taniej z procentem czy drozej bez.
@Azulana: Brałem laptopa dla gówniaka na allegro, raty 0%, sprzedawał komputronik. Obsługa rat - mBank, mam tam też konto i wszystko automatycznie schodziło z konta ustalonego dnia w miesiącu. Sama cena sprzętu była taka niższa na allegro niż w sklepie Komputronika, do tego jedna z najniższych na rynku w danym momencie (sprawdzałem w ceneo i kilku innych sklepach).
@Azulana: Tobie im się nie opłaca sprzedawać. Mnie im się nie opłaca. Bo staniemy okoniem i nie weźmiemy ubezpieczenia, albo 3 razy policzymy czy nie ma ukrytych kosztów. Opłaca się sprzedawać Januszom, którzy nie sprawdzą, podpiszą, a później płacz Pani redaktor bo tera każo płacić.

Zresztą... oni są po bezpiecznej stronie. Dostaną swoje pieniądze prędzej czy później, jak nie od Ciebie, to od Kruka, czy #!$%@? Twój dług sprzedadzą.
bullshit. Jak brales cos na raty to masz mniejsza zdolnosc kredytowa. To jest urban legend.


@Lorne: aha, rozumiem że moja punktacja w bik powiększa się magicznie sama z siebie, dziwnym trafem po każdym spłaconym kredycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)