Wpis z mikrobloga

Serio mam uwierzyć że Bronn sobie tak jechał z przystani z tą kuszą xd wjechał do zamku xd (dzień dobry, ja do zamku - a na co panu ta kusza? - a to kolekcjonerska - a jak tak to zapraszamy) znalazł na luzaku komnatę xd (dzień dobry, szukam braci Lannister - a tym korytarzem na prawo w przedpokoju, a na co panu ta kusza? - a to na przepiórki - a rozumiem, też czasem poszczelam) #!$%@? się do nich na komnatę xd dajta mi kawał ziemi, bo jak nie to będzie źle! Xd ok, damy co kawał ziemi, tylko nas nie zabijaj xd ok nara xd no nara xd jak on to #!$%@? zamierza wyegzekwować xd no siema, pamiętacie jak miałem was zabić i nie zabiłem, dajta mnie te harabstwo xd może grzeczniej? Xd dajcie mnie to hrabstwo szlachetni Lannisterowie xd gon się ciulu niemyty, do lochu z nim xd #!$%@?ć ten serial i jego logikę xd #!$%@? takie złoto przemienić w rzadkie gówno xd

#got #gameofthrones #graotron
marcelus - Serio mam uwierzyć że Bronn sobie tak jechał z przystani z tą kuszą xd wje...

źródło: comment_FsjuyBXeN6CGOlIiLm8mvdWAijWYAdAi.jpg

Pobierz
  • 23
@marcelus: pomijając spadającą jakość odcinków, logikę bohaterów, dialogi, ciemny ekran itd, a skupiając się na tej sytuacji: to jeden i drugi pan Lanister zawdzięcza mu życie, obaj obiecywali mu zamek praktycznie od początku znajomości, Bronn odwalał coraz to kolejne heroizmy, a zamku nadal nie dostał.

Widzę, to tak, że Bronn wie, że oni wiedzą, że zamek mu się należy za wszystko co mu wiszą do tej pory, a cała ta "rozmowa
Bo ta grozba to pic na wodę. Bronn przyjechał na przeszpiegi, Tyrion ich zdradza. Podał info żeby pułapka Eurona się udała. W ostatnim odcinku Tyrion będzie miał proces za zdradę. Jednym z sędziów bedzie #!$%@? sroka która wszystko mu wygarnie, każde słowo. Danka zaciazy i umrze w trakcie porodu, w ten sposób dopełnić przepowiedni wiedzmy krwi. Urodzi sie syn, Jon da mu na imie Eddard. A wszystkich przeżyje Sam i zakończy caly
@marcelus: Dlatego zamiast dodawać znajomych na https://spojluj.pl/ i zrobić im głupi żart ze spoilerem najnowszego odcinka zaraz po premierze... to mam dylemat. Bo jak wyślę im spoiler takiego gunwnianego odcinka, to zamiast ich wkurzyć, to jedynie uratuję im godzinę czasu przed oglądaniem tego... tego... (_ )
@jatutylkonachwile1
@Jan_K nawet jeśli była to karczma to nadal nie ma sensu. Koleś z wielką kusza wjeżdża sobie na legalu do stolicy Północy która jest w stanie wojny. No i oczywiście przypadkiem trafia na sytuację kiedy dwóch braci Lannister jest zupełnie samych w gospodzie. Rozumiem że mógł czekać aż wyjdą z zamku, ale nawet ta sytuacja jest zupełnie nieprawdopodobna
@Floooki: No to już jest czepialstwo. Oczywiście, że kusznice by sięgnęły, ale tak się prowadziło wojny. Poza zasadzkami i podstępami, to te główne bitwy były pod tym względem honorowe, że jeśli jeszce nie zaczeli, wyszedł Tyrion, pogadali, przedstawili żądania. Jak bitwa by się zaczęła to by zaczeli nawalać. Tak samo było w Vikingach - król Ragnar pojechał na pertraktacje. Też możnaby napisać, lol jaka beka jaki trol przecie mogli zabic Ragnara